Optiskā interneta tīkls – ātrs un stabils

interneta pieslēgums optiskaisKā jau visam uz šīs pasaules, arī internetam ir vairāki veidi, lai tā lietotāji pēc savas gaumes, ieskatiem un iespējām varētu sev izvēlēties tīkamāko un labāko variantu. Viena no iespējām ir optiskais internets. Kā tas darbojās un kas tas ir?

Optiskā kabeļa sastāvā atrodami daudzi savienoti optiskās šķiedras pavedieni. Katrs optiskās šķiedras pavediens ir ārkārtīgi plāns un, lai pārraidītu optisko signālu interneta piegādātājs izmanto raidītājus, kuri elektrisko signālu pārvērš optiskajā signālā. Optiskais signāls tiek pārraidīts pa optisko kabeli līdz galapunktam, kur tas tiek pārvērsts atpakaļ elektriskajā signālā. Šie optiskie signāli tiek pārraidīti daudzas reizes lielākos ātrumos, tie ir nenoliedami ātrāki, nekā citi interneta pieslēguma veidi un tīkli. Cilvēkiem, kuriem vienmēr jāsteidzas, tas ir būtiski.

Turklāt, optiskā signāla zudumi optiskās šķiedras kabeļos Jūs nesatrauks. Tas viss šo interneta tīklu padara uzticamu, stabilu un ātru. Visi, kuriem patīk lejupielādēt filmas, video un spēles, ar optiskā interneta palīdzību to nu var izdarīt ļoti ātri un nav vairs jārauc piere, jo filma lejupielādējas vairākas stundas.

Kompānija Lattelecom piedāvā optisko internetu gan komplektos, gan vienkārši internetu pakās. Cena ir sākot no 9.90 LS mēnesī, izvēloties komplektu Internets + televīzija, telefons piedāvājums kļūst vēl izdevīgāks. Lattelecom ir ieinteresēts, lai  katrs klients sev var piemeklēt un atrast visizdevīgāko piedāvājumu. Gadījumā, ja Jūs izvēlēsities optisko interneta pieslēgumu, Jums būs pieejami arī dažādi bonusi – bezmaksas rūteris un uzstādīšana, kā arī Wi-Fi pieejamība Jūsu mājoklī.  Optiskais internets, ar ātrumu sākot no 20 Mbit/s līdz 500 Mbit/s, ir pieejams Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Daugavpilī, Valmierā un Ventspilī, kā arī citās lielākajās Latvijas pilsētās. Ja diemžēl Jūsu dzīves vietā tas nav pieejams, tad ir iespējams pieteikties un balsot par konkrētās vietas iekļaušanu optiskā interneta ierīkošanas plānā.

Lattelecom nodrošina stabilus un ātrus optiskā interneta tīkla pakalpojumus un ir vērsts uz savu pakalpojumu nodrošināšanu visaugstākajā līmenī, beidzot arī interneta tīkls atbilst straujajai dzīves dinamikai, tas ir ātrs un stabils. Daudz plašāka informācija par tarifiem un vietām, kur ir pieejams optiskais internets,  ir atrodama kompānijas mājas lapā.