Online televīzija no Lattelecom

online televīzijaSekojot līdzi tehnoloģiju un interneta attīstībai, Lattelecom piedāvā skatīties televīziju ne vien TV ekrānos, bet arī datorā. Galvenā prasība, lai dators atbilst tehniskajām prasībām un tam ir pieeja internetam. Lattelecom online televīzija piedāvā ne vien populārākos Latvijas un ārzemju kanālus, bet arī papildus citas priekšrocības, tajā skaitā ērtu video nomu un TV arhīvu.

Online TV pakalpojumi ir pieejami dažādās kvalitātēs: gan augstā kvalitātē (HQ), gan zemā kvalitātē (LQ). Lai varētu skatīties televīziju zemā kvalitātē, nepieciešamais interneta ātrums ir vismaz 1 Mbit/s. Lai skatīties televīziju augstā kvalitātē, minimālajam garantētajam interneta ātrumam ir jābūt vismaz 2.5 Mbit/s.

Skaties iemīļotās TV pārraides kur un kad vēlies!

Viena no lielākajām online TV priekšrocībām – mobilums. Televīziju iespējams vērot gan datorā, gan planšetdatorā, gan viedtālrunī. Galvenais nosacījums, lai ir pieeja internetam. Lattelecom online TV saviem skatītājiem piedāvā vairākus Latvijas un populārākos ārzemju kanālus (Pirmais Baltijas kanāls, NTV Mir, Ren Baltija, Eurosport, Discovery Channel, National geographic, MTV Europe, KHL, Kanāls 2 u.c).

Lattelecom online televīzija piedāvā:

• 22 TV kanālu tiešraidi;
• TV arhīvu (5 dienu raidījumu arhīvs 5 kanāliem);
• Videonomu (pieejamas vairāk nekā 500 filmas, turklāt klāsts katru nedēļu palielinās);

Ja gadās palaist garām kādu interesantu raidījumu, favorītkomadas spēli vai jaunāko ziņu izlaidumu, to var ērti sameklēt Lattelecom TV arhīvā. Tas nozīmē, ka iemīļotos TV raidījumus var skatīties kur un kad vien vēlies, nevis tad, kad tas paredzēts programmā. Atliek vien izvēlēties TV kanālu un datumu, kanāla programmā izvēlēties raidījumu un sākt skatīties.

Skaties jaunākās filmas Lattelecom online televīzijā

Ja gadījumā kādu dienu programmā nav nekā saistoša vai interesanta, pastāv iespēja izīrēt kādu filmu no video nomas. Filmas var izīrēt gan uz diennakti, gan uz visu mēnesi, kas garantē neierobežotu piekļuvi filmām visu abonēšanas laiku.

Interneta televīziju ir iespējams izmēģināt 3 dienas bez maksas, lai katrs varētu pārliecināties par pakalpojuma kvalitāti. Pēc izmēģinājuma perioda skatītājs var iegādāties piekļuvi online televīzijai uz 30, 60 vai 90 dienām. Lattelecom online TV pieejama uzreiz pēc pakalpojuma iegādes!