NOJUMES KĀZĀM, STĀVGALDU UN SOLU NOMA NO AKURATS.LV

006277997_1Esi  ieplānojis noorganizēt saviesīgu pasēdēšanu un gribi ietaupīt pasākuma  rīkošanas izmaksas? Tādā gadījumā tev jābūt apgādātam ar attiecīgu telti. Atceramies, ka kādu laiku iepriekš telšu izvēle bija ļoti ierobežota, teltis bija  grūti saliekamas, smagas un neērtas. Tagad situācija ir mainījusies, jo, piemēram, lielākais telšu un to aprīkojuma iznomātājs Latvijā SIA ”Akurāts” piedāvā dažāda izmēra un materiāla teltis un nojumes. SIA „Akurāts” ir telšu īres līderis Latvijas teritorijā  , tomēr veic piegādes arī uz Igauniju un Latviju. Firma dod iespēju iegādāties neskaitāmu izmēru un dizaina teltis – gan lielākas un mazākas,gan  vienkāršas un elegantas. Tātad, katrs var iegūt savām vajadzībām atbilstošako variantu. Lai mazinātu tavas rūpes par telts iegādi, Akurāts nodrošina teltis lielā izvēlē.

Jautāsi, kādēļ lietot SIA ”Akurāts” telts nomas servisu?}

•   Uzņēmums “Akurāts” piedāvā labākās teltis un telšu tehnisko aprīkojumu, kā arī nodrošina ar teicamu telšu montāžas servisu, lai tavs pasākums ir maksimāli izdevies. SIA „Akurāts” nojumes noma ir atrodamas par īpaši draudzīgām cenām.

•   Telts īre ir tava iespēja ietaupīt. Ja tu nopērc telti, kuru attiecīgajā sezonā  lieto tikai pāris reizes, bet vēlāk tā kaut kur tiek nomētāta un vairs netiek lietota, tad ieguldījums būs nevērtīgs. Savukārt īrēt telti var tieši uz kādu noteiktu brīdi, piem., ja tiek  iecerēts kāds gadatirgus, mūzikas festivāls, uzņēmuma vai kāds cits notikums

•   Firmas „Akurāts” cilvēki ir zinoši un pieredzējuši speciālisti, kuri konsultēs un tev palīdzēs izvēlēties vairāk pielāgotāko telti tavam paredzētajam pasākumam, nogādās, uzstādīs un demontēs telti tavā norādītā laikā un vietā.

•   Telts īre ir tava izdevība ietaupīt. Ja tu iegādājies telti, kuru vienā sezonā  izmanto tikai dažas reizes, bet vēlāk tā  tiek nomētāta un vairs netiek lietota. Bet īrēt telti var tieši uz kādu konkrētu noteiktu laiku, piem., ja ir  ieplānots kāds gadatirgus, mūzikas festivāls, uzņēmuma vai kāds cits pasākums.

•   Uzņēmums “Akurāts” piedāvā labākās teltis un telšu tehnisko aprīkojumu, kā arī nodrošina ar teicamu telšu montāžas servisu, lai tavs pasākums ir maksimāli labi noorganizēts. uzņēmuma „Akurāts” nojumes noma ir atrodamas par īpaši draudzīgām cenām.

KVALITATĪVAS NOJUMES UN CITS PASĀKUMU APRĪKOJUMS

• Telts īres izmaksas ir atkarīgas no tā uz kuru vietu Mūsu valstī ir paredzēts nogādāt telti. SIA „Akurāts”, kas savus pakalpojumus nodrošina visā Baltijā, katram klientam vēlamā pakalpojuma cenu aprēķina individuāli, palīdzot izvēlēties atbilstošāko aprīkojumu un variantu pēc tavām vajadzībām, interesēm un finansiālajām iespējām.

Pārvērt savus svētkus par neaizmirstamu pasākumu. Nav nozīmes vai tu vēlies  rīkot svētkus dažiem cilvēkiem vai plašākam ļaužu pūlim. Pats galvenais ir rūpēties par to, lai viņi atgriežas mājās apmierināti. Tādēļ pievērs uzmanību šādām lietām: plānojot kādu aktivitāti Jums jāzina, ka vienai personai jāierēķina vismaz 2m² liela vieta. Savukārt nojumes izvēli nosaka plānoto svētku noskaņa. Vispirms ir jāizplāno kas tas būs par pasākumu – sporta pasākums, koncerts, izlaiduma balle vai tamlīdzīgi. Svarīgi arī pirms nojumes uzstādīšanas sastādīt telts novietošanas plānu, kas noteikti pasargās tevi no problēmām, kas var atklāties gadījumos, kad tomēr izvēlētajā vietā telts nekādi neiederas.

NOJUMES, TELTIS, STĀVGALDU ĪRE – DAŽĀDI IZMĒRI, CENAS

“Akurāts” ir tava izdevība izīrēt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Klāstā ir vairāki telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes var pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar neatkārtojamu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja gribi savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad iegādājies telti ZVAIGZNE. Tā nenoliedzami uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE izcelsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl nenoliedzami ilgi runās.