NEGAIDĪTAS DĀVANAS VĪRIETIM

dāvana vīrietimAtrast atbilstošu dāvanu vīriešiem – brālim, tētim, draugam vai mīļotajam – sievietēm var būt sarežģīts pārbaudījums. Viņi ir tik atšķirīgi – sākot ar sporta faniem un aktīvās atpūtas baudītājiem, un beidzot ar darbarūķiem un mājas saimniekiem. Tāpēc nereti piemērotās dāvanas meklējumi reizēm atduras pret neskaidrībām: vai izmantos, vai sniegs prieku utt. Lai nebūtu jānorobežojas ar standarta dāvanām – zeķēm, kreklu, ādas siksnu-, ielūkojies dāvanu piedāvājumā internetā. Dāvanas ikvienam vīrietiem!

*Elpu aizraujoši piedzīvojumi debesīs, uz zemes un ūdenī

Vienreizēja un asu izjūtu sološa dāvana vīriešiem, kuriem ātrums ir lielā cieņā, ir aizraujošs izbrauciens ar kartingu vai kvadracikliem, ātrs drifta mašīnas vai Formula-1 piedzīvojums. Dāvana  vīrietim var būt arī aktīvā atpūta. Piemēram, piedzīvojumu parka apmeklējums, ātrs brauciens ar drifta mašīnu, uzjautrinoša dāvana skrējiens ar Džamperiem jab ātrgaitas zābakiem, jautra karikatūra, alpīnisma sienas pārvarēšana vai prasmju parbaudīšana Boeing 737 aviosimulatorā. Lidojums vēja tunelī vai ar lidmašīnu sertificēta pilota pavadībā? Kāpēc ne! Tā būs ideāla dāvana draugam, brālim vai aktīvam tētim.

*Dāvana nedēļas nogalei un īstiem ēdiena baudītājiem

Nopērc vienu no vairākiem kulinārijas apmācību piedāvājumiem ēdiena gatavošanas meistarklasēs un sagādā turpmāk izmantojamu pieredzi un jaunas prasmes. Nedēļas nogale kādā no viesu namiem vai Latvijas pilīm ar bagātīgām vakariņām un papildus labumiem dos baudpilnu brīvo laiku un maksimālu relaksāciju.

*Dāvana aktīvam vīrietim

Vīriešu kārtas pārstāvjiem, kam ļoti patīk sports un aizraujošas brīvā laika pavadīšanas iespējas, izvēlies korektu dāvanu:

-interesanta sporta veida (piemēram kērlinga) apmācības;

-labi noderēs un motivēs sporta centra abonements;

kā arī citas iespējas

Ja beigās apmulsti plašajās dāvanu iespējās, iegādājies dāvanu komplektu. Tajā ietverti vairāki dāvanu varianti, no kuriem draugs vai vīrs pats varēs izmantot kā dāvanu. Dāvanu komplekts radīs spilgtas un neaizmirstamas emocijas vārda dienā, dzimšanas dienā, Ziemassvētkos un citos svētkos.