Microsoft Windows 7 operētājsistēmas Ultimate versija

asusshop.lv windows 7Ne jau visi ir gatavi pārslēgties uz pašu jaunāko operētājsistēmu, jo ir jau arī iepriekšējās versijas, kurām ir arī savas priekšrocības. Viena no tādām noteikti ir Microsoft Windows 7 operētājsistēmas Ultimateversija, kas ir ekonomiska un viegli izprotama katram tā lietotājam. Tā ir angļu valodā, 32-bitu versijā un interneta mājaslapā var viegli salīdzināt cenas ar citur esošajām un, iespējams, veikt pat veiksmīgu kaulēšanos. Ja pasūtījums tiek veikts darba dienas laikā līdz 14:00 jauno versiju ir iespējams iegūt jau nākošajā dienā, bet ja tomēr tas tiek veikts vēlāk, tad pēc divām dienām. Katrs var izvēlēties arī sev izdevīgāko saņemšanas veidu – klātienē vai arī ar kurjerpastu, kas prasīs nelielu papildus samaksu, toties ar to var pirkumu saņemt praktiski jebkurā Latvijas vietā.

Microsoft Windows 7 operētājsistēmas viena no galvenajām priekšrocībām pāri citām iepriekšējām versijām ir efektīvie failu atrašanas un pārvaldīšanas veidi. Viens no tādiem veidiem ir saīšņu saraksti un dažādi uzlabotie uzdevumjoslas priekšskatījumi, kas palīdz krietni ātrāk paveikt konkrēto darbu. Tā kā operētājsistēma nav pārāk prasīga, tā var nodrošināt praktiski katra datora nevainojamu un atbilstošu darbību, neatkarīgi no tā, cik intensīvi tas tiek izmantots vai cik ilgi atrodas ieslēgts. Jaunas iespējas paver arī Windows MediaCenter un Windows Touch. Pēdējais ir noderīgs tad, ja datoram ir skārienekrāns un var iztikt bez klaviatūras un peles. Ultimate ir visjaudīgākās un daudzpusīgākā no Windows 7 versijām, kurā apvienota ērtā lietošana, Home Premium izklaides līdzekļi, kā arī dažādas Professional biznesa iespējas. Tajā skaitā ir arī iespēja darbināt vairākas Windows XP produktivitātes programmas Windows XP režīmā. Papildu drošībai ir pieejama datu šifrēšana ar BitLockerun BitLocker To Go. Noderīga pielāgojamība var šķist arī iespēja strādāt jebkurā no 35 valodām. Mainīt displeja pakotnes valodu ir iespējams bez papildus samaksas. Ir iespēja startēties no virtuālā diska. Klāt nāk arī failu kriptētājs un Applocker. Daudzi spēs novērtēt jauno uzdevumu joslu, kur vairs nav vecākajās versijās atrodamā QuickLauch rīkjosla. To ir nomainījusi iespēja piespraust programmas ikonu, lai tā ir redzama arī pēc programmas aizvēršanas. Šādā veidā nerādās Windows 95 stila Sākt izvēle. Ar Windows Update palīdzību ir iespējams sistēmu atjaunināt un iegūt vēl papildus labākus uzlabojumus programmām u.c. lietām. Tādā veidā var panākt, ka sistēma ne tikai nekad neapniks, bet spēs sekot līdzi jaunākajai tehnoloģijas attīstībai, kas jo vairāk palīdzēs katram darboties ar dažādiem failiem neatkarīgi no tā, kāds dators katram ir.

Microsoft Windows 7 operētājsistēmasUltimate versija nesagādās ievērojamas problēmas nevienam, jo tā ir ļoti ērta un praktiska. Papildus informāciju par to var arī viegli arī atrast dažādās interneta vietnēs teksta, video, attēlu vai atsauču formās, kā arī oficiālā Windows izstrādātāja mājaslapā. Katrs spēs atrast un atklāt kaut ko jaunu šajā operētājsistēmā, līdz ar to arī uzlabojot savu darbu un tajā pat laikā arī ietaupot laiku.

asusshop.lv