Maināmo paklāju noma un serviss

1022_4625089A/S “Berendsen Tekstila Serviss” ir uzņēmums, kura darbības pamats ir maināmo neilona paklāju noma. Paklāju noma un serviss sevī ietver paklāju nomu, kā arī paklāju nogādāšanu līdz klientam un to apmaiņu un tīrīšanu. Paklāju noma ļauj klientiem mazināt izdevumus, ietaupīt laiku un pats galvenais – uzturēt pastāvīgi tīras grīdas un aizkavēt to novecošanos. Lai varētu piegādāt visaugstākās kvalitātes pakalpojumus, uzņēmums ir ieguldījis līdzekļus modernu un efektīvu tehnoloģiju iegādei. Berendsen visu laiku domā par jauniem piedāvājumiem, paplašinot savu pakalpojumu klāstu – pakalpojumu piedāvājumā ietilpst mopu serviss, maināmie paklāji un paklāju noma, un arī higiēnas preces.
Arvien plašāk izmantoti kļūst mopi – mops ir parocīgs un ērti izmantojams darbarīks grīdu uzkopšanai. Būtībā mops aizstāj tik populāro grīdas lupatu un ūdens spaini. Mopa dzija nesamudžinās un netiek bojāta ilgstošā laika periodā, tādēļ tiek nodrošināta veiksmīgāka grīdu tīrīšana un netīrumu ietilpība. Diendienā veicot grīdas kopšanu ar mopu Jūs aizsargāsiet grīdu no nodiluma un Jūsu grīdām tiek pagarināts mūžs. Kur lietot mopu? Grīdas tīrīšanas mopu izdevīgi izmantot lielveikalos, skolās, sporta zālēs, restorānos, viesnīcās un citās vietās, kur apgrozās daudz cilvēku.
Viens no visplašāk izmantotajiem Berendsen pakalpojumiem – maināmie paklāji. Maināmie paklāji ir piemērotākais veids, kā uzturēt tīras un sausas grīdas, kā arī palielināt grīdas segumu kalpošanas laiku. Priekšrocības, ko garantē maināmie paklāji: * Tiek garantēta grīdu un mīksto grīdas segumu aizsardzība no nodiluma; * Rodas augstāks tīrības līmenis; * Mazākas kopējās izmaksas. Savukārt paši maināmie paklāji var būt noderīgi: pie galvenajām ieejām, pie veikala durvīm, pie reģistratūras, pie liftiem un kāpnēm, pie kafijas vai ūdens automātiem u.tml. Jums nav jādomā par tādiem praktiskiem jautājumiem kā paklāja mazgāšana un tā saglabāšanu labā stāvoklī – Berendsen par visu gādās Jūsu vietā!

Kvalitatīvs aprīkojums tualetes telpām

A/S Berendsen pakalpojumos ietilpst arī higiēnas serviss. Berendsen sniedz jaunu pilnveidotu pilna servisa higiēnas aprīkojumu tualetēm – aprīkojumā pieejami vairāk kā 10 higiēnas produkti. Higiēnas aprīkojums izceļas ar mūsdienīgu vizuālo izskatu, kas iederas ikvienā tualetē. Klientu rīcībā būs mūsdienīgs higiēnas aprīkojums, sākot ar putu ziepju dozatoru, tualetes papīra turētāju un kokvilnas dvieļa turētāju un beidzot pat ar īpašām Lady Care higiēnas tvertnēm, kas piedāvā visplašākās tualetes telpu iekārtošanas iespējas. Higiēnas produktu noma un serviss tiek piedāvāts Rīgā un arī pārējās Latvijas pilsētās.