LNT ziņu tiešraide internetā

LNT ziņas tiešraideInterneta televīzija vairs nav nekas jauns. Par to būs dzirdējis katrs, kuram ir pieeja interneta pieslēgumam. Lattelecom interneta TV ir Tava iespēja sekot līdzi jaunākajām ziņām un notikumiem Latvijā un pasaulē. Nav svarīgi vai atrodies mājās, birojā vai izbraukumā, interneta TV būs Tev līdzās it visur.

Daudzās ģimenēs vakars tiek pavadīts pie TV ekrāniem, vērojot ziņu pārraides. Šajā sakarā jāuzsver LNT Ziņas, kas ir viens no skatītākajiem ziņu raidījumiem Latvijā, kas ik vakaru pie TV ekrāniem pulcē tūkstošiem skatītāju. Raidījumā tiek piedāvāts objektīvs skatījums uz notikumiem, neizpaliek ziņu analīze un jaunākā informācija par dažādām aktualitātēm.

Daudzi noteikti būs saskārušies ar situāciju, kad ģimenes locekļu starpā rodas domstarpības par to, kuru kanālu skatīties. Ja Jūs gribat skatīties ziņas, bet kāds cits filmu vai iemīļoto seriālu, tad Jums noderēs Lattelecom interneta televīzijas noteikti pieslēgums. Tagad LNT ziņu tiešraide ir redzama arī internetā, izmantojot Lattelecom interneta TV ziņu pārraidi vari vērot ne tikai televizorā, bet arī portatīvajā, stacionārajā datorā vai arī kādā no modernajām ierīcēm – viedtālrunī vai plaukstdatorā.

Līdztekus LNT Ziņām, jaunāko notikumu apskatu piedāvā arī raidījums „900 sekundes”. Savukārt dienā ir vērojams raidījums „LNT dienas ziņas”. Ziņu raidījumi ir Tava iespēja būt lietas kursā par visu apkārt notiekošo. Spraigāku sajūtu tīkotājiem LNT ēterā redzams raidījums „Degpunktā”, kas vēsta par kriminālās pasaules notikumiem, policijas gaitām cīņā ar rūdītiem noziedzniekiem. Turi roku uz pulsa kopā ar LNT ziņu tiešraidi Lattelecom interneta TV. Bet raidījumā LNT Ziņu TOP 10 tie apkopoti desmit paši aktuālākie nedēļas notikumi, kas sakārtoti augošā secībā, sākot no mazāk svarīgā līdz pašiem nozīmīgākajiem. Arī tad, ka katru dienu nesekojat līdzi ziņām, noskatoties LNT TOP 10 raidījumu Jūs nebūsiet neko palaidis garām.

Vēl bez ziņu raidījumiem, LNT kanālā vari redzēt aizraujošas filmas, seriālus, kā arī izglītojošus un izklaidējošus raidījumus. Atceries, ja neesi paguvis redzēt kādu no LNT raidījumiem, tad Tev ir iespēja Lattelecom interneta TV arhīvā sameklēt šo raidījumu un noskatīties sev piemērotākajā laikā.( Vairāk Informācijas ŠEIT )