Lattelekom interneta tv – plaša TV kanālu izvēle un citas iespējas

interneta televīzijaTā kā aktīvam mūsdienu cilvēkam nav daudz brīvā laika, ko pavadīt pie TV ekrāna, kā alternatīvs variants der interneta televīzija, kas tiek piedāvāts jebkurā laikā un vietā ar nosacījumu, ka klientam ir pieeja internetam un datoram. Tas ir lielisks veids kā ātri un ērti gūt ieskatu sev interesējošos ziņu raidījumos vai televīzijas pārraidēs, tajā pat laikā to savienojot ar darbu vai citām aktivitātēm, lieki netērējot dārgo laiku.

Lattelecom interneta TV

Interneta televīzija ir inovatīvs pakalpojums, kas tiek piedāvāts ne tikai datoros, bet, sekojot tehnoloģiju attīstībai, nu jau tiek piedāvāts arī mobilajos telefonos un planšetdatoros, kas vēl vairāk atvieglo pārraižu skatīšanos. Bez tam, kvalitatīva TV pārraide tiek nodrošināta jebkurā variantā, neatkarīgi, vai to skatīšanās notiek datorā vai telefonā.

Lattelecom saviem klientiem piedāvā televīzijas tiešraides, TV arhīvu un filmu jeb videonomu. Piedāvātais interneta TV kanālu klāsts ir plašs un daudzveidīgs, tāpēc jebkurš skatītājs var sameklēt sev piemērotāko televīzijas pārraidi vai filmu no videonomas. Turklāt, kompānija iet pretī klientiem, pastāvīgi pilnveidojot un papildinot, piem., piedāvāto filmu nomu klāstu.

Interneta TV kanāli

Piedāvājuma klāstā ietilpst visi Latvijas kanāli (LNT, LTV1, LTV7, TV3 un TV5), kā arī ārzemju televīzijas kanāli. To skaitā tādi kanāli kā Baltijas pirmais kanāls, National Geographic, Eurosport, KHL, MTV channel, Sony Entertainment Television, Izklaides Kanāls 2, CNN, Disney channel u.c.

Lattelecom interneta televīzija tiešraide

Lattelecom interneta tv priekšrocības:

  • Pakalpojums pieejams visā Latvijas teritorijā;
  • Klientiem tiek piedāvāta kvalitatīva populārāko TV kanālu tiešraide;
  • Tiek piedāvāta ērta filmu noma 24 stundas diennaktī;
  • Iespēja pārlūkot 5 populārāko TV kanālu arhīvu u.c.

Lattelecom interneta televīzija tv arhīvs

Interneta televīzija sniedz tādu papildus priekšrocību – tās izmantošanai nav nepieciešama nekāda instalācija vai papildus aprīkojums. Tas nozīmē, ka klients var ērti pieslēgt sev interneta TV un izmantot to uzreiz, bez jebkādām citām darbībām. Pakalpojumu var pieslēgt par ļoti izdevīgām un demokrātiskām cenām uz vienu vai vairākiem mēnešiem, bet ir arī iespēja sākumā bez maksas izmēģināt šo pakalpojumu, pēc kā klients izlemj par tā turpmāku lietošanu.