Laika ziņas atlikušajām augusta nedēļām

laika-ziņasLai arī, sākoties jaunai darba nedēļai, Latviju ir šķērsojusi aukstā atmosfēras fronte, kas padara laika apstākļus drēgnus un nepatīkamus,atlikušais augusts solās būt sauss un silts.

Nedēļas pirmajā pusē daudzviet Latvijas teritorijā gaidāms lietus, pērkona negaiss, un gaisa temperatūra dienā iesils no +18 līdz +22 grādiem, naktī no +14 līdz +18 grādiem pēc Celsija. Tomēr, sākot ar trešdienu, 21.augustu, laika apstākļi paliks labvēlīgāki.

Atlikušajās augusta nedēļās paredzams sauss, skaidrs un silts laiks, un gaisa temperatūra dienā Latvijas teritorijā svārstīsies no +18 līdz +24 grādiem, naktī no +11 līdz +16 grādiem pēc Celsija. Piekrastes rajonos, iespējams, temperatūra būs vēsāka, bet saglabāsies nemainīgi skaidrs un sauss laiks.

Ģeomagnētiskais stāvoklis valstī saglabāsies stabils, sasniedzot vien iespējamu vāju ģeomagnētisko vētru. Tas nozīmē, ka laika prognoze atlikušajam mēnesim ir pozitīva, un cilvēku pašsajūta nepasliktināsies atmosfēras spiediena izmaiņu dēļ. Lai arī naktis kļūs vēsākas un gaiss atdzisīs ātrāk, salnas vēl nav gaidāmas. Savukārt, augustam beidzoties, Latvijā iestāsies krietni vēsāks laiks, un parādīsies arī pirmie nenoliedzamie rudens vēstneši.

Aktuālu informāciju par gaidāmajām laika ziņām vienmēr iespējams atrast ziņu portālā focus.lv. Piedāvājam detalizētu informāciju par gaidāmo laiku Latvijas pilsētās, iekļaujot arī tādus svarīgus faktorus kā gaisa mitrums, spiediens, mākoņu segas blīvums u.c. Informācija tiek regulāri atjaunota un aplūkojama piecām dienām uz priekšu.