Laika prognoze – Focus.lv

laika ziņas focus.lvTevi interesē globālie notikumi ? Lasi vienu no apmeklētākajiem interneta ziņu portāliem un atrodi jaunākās pasaules un lokālās ziņas.

Ziņu portālā svaigākās ziņas tādās nozarēs, kā piemēram, IT zinātnē, sportā, kultūrā, kā arī sadzīvē.

VISS AKTUĀLAIS PAR SPORTU UN OLIMPISKAJĀM SPĒLĒM

Par sportistu izcīnītajām uzvarām, zaudētajām cīņām un karjeru – viss aktuālais sporta faniem vienotā sporta ziņu sadaļā.

Gatavojoties Ziemas un Vasaras Olimpiskajām spēlēm, atrodi ar sacensībām sporta ziņu sadaļā. Pasaulē varenākās dažādu sporta veidu sacīkstes, kurās teju vairāk nekā 200 valstu labākie sportisti cīnās par vietu uz goda pjedestāla. Sporta sadaļā noskaidro, vai kāds no sportistiem sacensību laikā ir īstenojis jaunu individuālo vai pasaules rekordu, un vai nav pārspēts pārstāvētās valsts rekords.

Sporta ziņās gan par disciplīnu līderiem, pasaulē jau iepazītu sportistu veikumu, labākajiem rezultātiem, gan par mūsu valsts labāko sportistu cīņām un triumfiem.

 ZIŅAS AUTO FANIEM

Autobraucējiem un cienītājiem noderīgas un saistošas ziņas, kas apkopotas no pasaules un lokālajiem jaunumiem auto jomā. Atrodi ziņas par jaunākajām automašīnām, to ekspozīcijām un gadalaiku aktualitātēm (riepu maiņa, braukšanas īpatnības atbilstoši laikapstākļiem u.c. ar braukšanu un transportlīdzekļiem līdzīgām tematiem.

Auto ziņas var būt ne tikai izzinošanas un izglītojošas, bet arī uzjautrinošas un pat jautras.

PAREDZAMAIS LAIKS NĀKAMAJĀM DIENĀM

Lai vienmēr būtu sagatavots laikapstākļiem, pirms iziešanas no dzīvokļa, augstskolas vai ofisa ielūkojies laika ziņu sadaļā.

Laika ziņu sadaļā atradīsi šodienas laika ziņu prognozi Rīgā un pārējās Latvijas novadu lielākajās pilsētās. Seko līdzi precizētai laika prognozei un ieplāno nedēļas nogali, atvaļinājuma laiku atbilstoši prognozētajiem laikapstākļiem, tai skaitā nokrišņu daudzumu, vēja virzienu un ātrumu u.c.

Paplašinātajā laika prognožu atvērumā atradīsi arī tādu aktuālu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Pēc tās varēsi vadīties, rīkojot atpūtu pie dabas un paredzot, vai diena būs saulaina vai galvenokārt apmākusies.