Kur iegādāties labus planšetdatorus?

Labi planšetdatoriLai arī varētu šķist, ka planšetdators ir kļuvusi par tādu kā modes lietu, tam tomēr ir virkne noderīgu funkciju, kas ikdienā lieti noder. Pēc būtības planšetdators apvieno viedtālruņa un portatīvā datora svarīgākās funkcijas un lieki piebilst, ka sava kompaktā izmēra dēļ to ir ļoti ērti nēsāt līdzi. Šī iemesla dēļ daudzi, domājot par datora iegādi, apsver izvēles iespēju starp portatīvajiem un planšetdatoriem. Bet kur tad iegādāties labu un cenas ziņā pieņemamu planšeti?

Izdevīgākie pirkumi – internetā

Nav nekāds noslēpums, ka viens no plašākajiem preču piedāvājumiem un labākajām cenām ir tieši interneta veikalos. Īpaši daudzveidīga internetā ir mobilo ierīču izvēle, tajā skaitā arī planšetdatori. Latvijā apgrozījuma ziņā lielākais interneta veikals ir 1a.lv un pēc klientu atsauksmēm var konstatēt, ka 1a.lv piedāvā ne tikai plašu preču klāstu par zemām cenām, bet arī laipnu un operatīvu klientu apkalpošanas servisu, kas ir ne mazāk svarīgi.

Kāpēc izvēlēties1a.lv?

  • Sadarbojas ar pasaules lielākajiem ražotājiem bez starpniecības, tāpēc spēj piedāvāt aktuālas preces par zemām cenām,
  • Iespējams iegādāties preces uz nomaksu, bet atmaksu sākt veikt tikai sākot ar 3. mēnesi;
  • Preču piegāde pa visu Latviju un, saņemot sūtījumu DPD Paku Bodē, par piegādi nav jāmaksā;
  • Precēm ir ražotāja garantija un veikalā darbojas garantijas preču nodaļa.

1a.lv veikalā var atrast planšetdatorus no Acer, Asus, Samsung, Prestigio, GoClever un arī Apple iPad modeļus. Izvēle plaša, vairāk kā 100 planšetdatori ar dažādiem ekrāna izmēriem, iebūvētās atmiņas lielumu un citiem raksturlielumiem. Tomēr visvairāk ieprecina cenas, jo planšetes iespējams iegādāties jau sākot no 47 latiem!

Planšetdators tomēr ir pirkums, kas paredzēts ilgam laikam, tāpēc ikvienu interesē kvalitatīvs un funkcionāls produkts. Iegādājoties planšeti internetā to nevar izmēģināt, bet jāsaka, ka planšetes un jebkuras citas mobilās ierīces funkciju klāsts atklājas tikai pēc tās ilgākas lietošanas, tāpēc sākumā svarīgi ir vienkārši uzzināt pamata tehnisko raksturojumu.

Lai arī pārdomāti pirkumi parasti ir veiksmīgi, var atklāties, ka prece tomēr neatbilst cerētajam. Ja gadījumā iegādātā planšete klientam neder un viņš to vēlas atgriezt atpakaļ, interneta veikalā 1a.lv to var izdarīt bez liekiem skaidrojumiem un problēmām, maksimāli ātri saņemot atpakaļ iztērēto naudas summu.