LABĀKIE TELEFONU AKSESUĀRI UN LĀDĒTĀJI PAR DRAUDZĪGĀM CENĀM- 1A.LV

mobilo Telefonu lādētāji 1aJa plāno iegādāties vai nesen esi iegādājies mobīlo tālruni, aktuāls var būt arī aksesuāru jautājums. Mobīlo telefonu aksesuāri plašā klāstā nopērkami interneta veikalā 1a.lv.

Interneta veikals piedāvā iegādāties aksesuārus, kas ne vien piešķirs mobilajam telefonam īpašu izskatu, bet arī veiks aizsargājošas funkcijas- piemēram, maciņus, apvalkus, vāciņus un ekrāna aizsargus. Tāpat vietnē atrodami arī telefonu lādētāji, baterijas un daudz citu nepieciešamu lietu .

Kvalitatīvus lādētājus un mobīlo telefonu aksesuārus iespējams nopirkt  1a.lv. Ieskaties un pārliecinies –http://www.1a.lv/mobilie_telefoni/mobile_phones/ladetaji_savienotajvadi_un_kabeli

FUNKCIONĀLAIS SMART TV MŪSDIENĪGIEM CILVĒKIEM – IZVĒLIES LABĀKO!

 1a.lv ir ne tikai telefonu un to aksesuāru, bet arī datoru veikals. Tajā atradīsi kvalitatīvu datortehniku par vienmēr izdevīgām cenām. Piedāvājumā personāldatori, portatīvie datori, planšetes, kā arī dažādi aksesuāri datora ērtākai lietošanai.

Planšetes – parocīga ierīce ikvienam. Ar tās palīdzību sociālo tīklu un interneta lietošana, kā arī daudz citu lietu kļūst daudz pieejamākas.

Moderno tehnoloģiju cienītājiem visādā ziņā saistošs būs Smart TV piedāvājums. Šis ir tehnoloģiju sasniegums, kas ļauj izmantot internetu un lietot dažādas pārlūkprogrammas neizmantojot datoru.

Ieskaties 1a.lv plašajā televizoru klāstā, un izvēlies sev tīkamāko Smart Tv. Starp citiem modernajiem televizoriem īpaši izceļams ir LG smart Tv, kas ir ne vien kvalitatīvs un funkcionāls, bet tagad nopērkams par īpaši izdevīgu cenu.

VIRTUVES SVARI- LIELISKS PALĪGS IKVIENĀ VIRTUVĒ. IZDEVĪGI PĒRC 1A.LV

1a.lv preču sortimentā arī sporta preces – piemēram, sporta aprīkojums nodarbēm svaigā gaisā un iekštelpās, preces sporta zāles apmeklējumiem un vingrojumiem mājas apstākļos- piemēram, hanteles.

Tāpat veikalā 1a.lv iegādājamas arī dažāda veida preces mājoklim- piemēram, virtuves svari, kas būs neaizstājams palīgs ēst gatavošanā . Sortimentā vairāk kā trīsdesmit dažādi virtuves svari no iecienītiem ražotājiem – piemēram, tādiem kā Beurer un Scarlett.

Ja vēlies taupīt elektroenerģiju un citus resursus, vērts ieskatīties arī led spuldzīšu piedāvājumā. Izvēlei 4 veidu led spuldzes- 2U, 3U, spirāles un sveces veida.

Ir padomāts arī par pašiem mazākajiem – veikala sortimentā arī plašs bērnu preču klāsts- gan bērnu rati un ēdināšanas krēsli, gan arī aprūpes piederumi. Tāpat šeit varēsi iegādāties arī dažāda veida rotaļlietas – piemēram, populārie lego komplekti iepriecinās ne tikai ikvienu bērnu, bet arī vecākus, jo sniedz ieguldījumu bērna vispusīgā attīstībā.

Taupi laiku un līdzekļus- iepērcies veikalā 1a.lv!