Labākie Samsung telefoni interneta veikalā 1a.lv

Samsung telefoniUzticies Samsung ražotajiem telefoniem, tad savu jauno mobilo meklē interneta veikalā 1a.lv. Ietaupi naudu, iepirkšanās laiku – mājas lapa ir ērti pārskatāma, turklāt uz mājām telefonu piegādās kurjers.

Mājas lapā 1a.lv Samsung mobilos telefonus meklē preču kategorijā – telefoni. Vari izmantot filtru – atzīmē ražotāju Samsung. Interneta veikalā 1a.lv Samsung mobilie telefoni ir pieejami cenā no Ls 12 līdz Ls 389. Vari nopirkt vecvecākiem vienkāršāku telefonu, piemēram, SAMSUNG E2250 METALLIC SILVER, kura cena šobrīd ir par 23 procentiem mazāka – Ls 27. Sarunājoties telefona akumulators iztur 11.9 stundas, bet miera režīmā līdz pat 120 stundām. Augstas kvalitātes papildtastatūrai ir izturīga konstrukcija, lai viegli saglabātu izcilu tīrību.

SAMSUNG I8750 ATIV S 16GB ALUMINIUM SILVER

Ja meklē telefonu sev, tad apskati SAMSUNG I8750 ATIV S 16GB ALUMINIUM SILVER. Tā cena Ls 281 vai, noformējot 36 mēnešu līzingā – katru mēnesi Ls 12.94. OperētājsistēmaWindows Phone, divkodolu procesors, akumulators iztur 14.8 stundas sarunas. Telefonam ir 8 Mpix fotokamera, 1080p@30fps iebūvēta video kamera, Full HD ierakstīšanas iespēja. Satriecoši plāns, tomēr stabili iegulst, bet tā slaikā un stilīgā ergonomika nodrošina ērtas pārnēsāšanas iespējas. Ja nevari izvēlēties īsto Samsung modeli, izmanto 1a.lv piedāvāto salīdzināšanas iespēju – pārskatāmā tabulā varēsi aplūkot līdz pat piecu modeļu savstarpējās atšķirības.

Kad meklētais modelis ir atrasts, seko norādēm. Apskati arī citas piedāvājumā esošās preces – sadzīves tehniku, biroja un datortehniku, tā arī tūrismam un bērniem vajadzīgās lietas.  Interneta veikalā 1a.lv var iepirkties nereģistrējies klients, taču reģistrēties ir izdevīgāk. Nākamajā reizē iepērkoties nebūs atkārtoti jāievada kontaktdati, tā arī varēsi piedalīties lieliskajās 1a.lv izlozēs. Kad pirkums internetā būs noformēts, 1a.lv atsūtīs apstiprinošu e-pastu. Ja pirkuma brīdī prece būs noliktavā, tā tiks piegādāta divu darba dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv kurjers, ārpus Rīgas – DPD kurjers. Lai piegāde tev neizmaksātu neko, izmanto iespēju saņemt pirkumu ‘’DPD Paku Bodē’’. Tās pieejamas visur Latvijā. Papildus informācijai un konsultācijām 1a.lv klientu dienests ir sazvanāms: 67428800 vai 29555586.