Labākie 2013.gada kafijas automātu zīmoli

kafijas-automātiItāļu zīmols DeLonghi piedāvā plašu kafijas automātu klāstu, gan brīnišķīgas kafijas, gan espresso un kapučīno pagatavošanai. Pateicoties augstajiem novērtējumiem dažādos pētījumos, Delonghi ir viens no populārākajiem un 2013. gadā atzītākajiem kafijas automātu ražotājiem, kas piedāvā tehniku ne vien smalkiem restorāniem, bet arī kafijas automātu klāstu mājas lietošanai.

DeLonghi kafijas automātu pozitīvās iezīmes:

  • Laboratoriju testos uzrāda vienus no labākajiem rezultātiem, salīdzinot ar citiem kafijas automātu ražotājiem;
  • Pieejami dažādi modeļi atšķirīgās cenu kategorijās, tāpēc būs piemēroti ikviena budžetam;
  • Vieno no funkcionālākajiem automātiem, parasti apvieno kafijas, espresso, kapučīno gatavošanu;
  • Visi DeLonghi kafijas automāti nāk ar garantiju;
  • Lieliski iederas virtuvē gan kā palīgs kafijas pagatavošanai, gan kā dizaina elements, jo izceļas gan ar gaumīgiem, gan mūsdienīgiem un spilgtiem kafijas automātu modeļiem.

DeLonghi kafijas automāti arī Tavā virtuvē!

Ja tieši tagad meklē sev piemērotu kafijas automātu un esi nolēmis, ka DeLonghi varētu būt viens no iespējamajiem variantiem, tos bez problēmām var iegādāties arī Latvijā. Vienā no ērtākajām vietām kafijas automātu un citas virtuves tehnikas iegādei – interneta veikalā 1a.lv.

Interneta veikalā 1a.lv DeLonghi piedāvāto kafijas automātu klāsts ir viens no plašākajiem, pārspējot citu ražotāju modeļu piedāvājumu. Tāpēc tiem, kas meklē ideālu variantu kafijas, espresso un kapučīno pagatavošanai mājās, DeLonghi kafijas automāti būs vislabākā izvēle. Arī cenas draudzīgas, sākot no 47 latiem.

Piem., modelis DeLonghi EC 155 ar kafijas, espresso un kapučīno funkciju, 1 l ūdens rezervuāru, regulējamu kafijas stiprumu, regulējamu kafijas malšanas pakāpi, ūdens līmeņa indikatoru, 2 tasīšu vienlaicīgu pagatavošanu un citām funkcijām interneta veikalā 1a.lv maksā Ls 65. Derēs gan nelielai kafejnīcai, gan ideālai kafijas pagatavošanai mājās.

Salīdzinot ar citu interneta veikalu piedāvājumu 1a.lv izceļas ar daudzveidīgāko preču klāstu no dažādiem ražotājiem, pastāvīgiem jaunumiem, tajā skaitā tiek papildināts arī kafijas automātu klāsts ar jauniem modeļiem, kā arī ar labākajiem preču aprakstiem Latvijā. Atliek tikai ienākt, novērtēt piedāvājumu un izvēloties sev atbilstošāko preci, noformēt pasūtījumu vien dažu minūšu laikā. Piegāde tiek nodrošināta visā Latvijā un, ja prece ir noliktavā, jaunais kafijas automāts Tava virtuvē nonāks jau 2 darba dienu laikā.