Ārējie cietie diski par labākajām cenām!

ārējie-cietie-diski-1aPiedāvājot vērtīgu digitālo datu uzglabāšanu un to pārnēsājamību, ārējie cietie diski kļuvuši par „must have” preci teju ikvienam aktīvam datoru lietotājam. Patērētājiem tiek piedāvāts milzīgs apjoms dažādu cieto disku modeļu un tirgus ir piesātināts ar atšķirīgu ražotāju, ietilpības un cenas ārējiem cietajiem diskiem.  Kā lai izvēlas, kurš labākais tieši tavām vajadzībām un kur to vislabāk iegādāties?

Plaša ārējo cieto disku izvēle Latvijas lielākajā interneta veikalā 1a.lv

Viena no šobrīd aktuālākajām iespējām – salīdzināt dažādus modeļus un iegādāties piemērotāko no tiem tiešsaistē, izmantojot interneta veikalu pakalpojumus. Pašlaik interneta veikalos iespējams iegādāties gandrīz visu ikdienai nepieciešamo, tajā skaitā arī datortehniku un datoru komponentes. Viens no Latvijas lielākajiem interneta veikaliem 1a.lv piedāvā pircējiem jaunāko un kvalitatīvāko datortehniku, tajā skaitā arī ārējos cietos diskus, turklāt par pievilcīgām un pircējiem draudzīgām cenām.

Datortehnika ir viena no lielākajām 1a.lv preču kategorijām, kurā iekļauti arī ārējie cietie diski, kopā vairāk kā 100 dažādi modeļi no tādiem ražotājiem kā A-Data, Buffalo, DataLocker, Hitachi, Samsung, Seagate, Silicon Pover u.c. Lai būtu vieglāk orientēties milzīgajā piedāvājumā, pircēji var atlasīt ārējos cietos diskus pēc sev interesējošajiem raksturlielumiem.

Pēc kādiem raksturlielumiem vari vadīties ārējā cietā diska izvēlē?

  • Cenu amplitūdas (iegādājies ārējos cietos diskus sākot no 29 latiem);
  • Ražotāja zīmes;
  • Kapacitātes (1a.lv piedāvā ārējos cietos diskus līdz pat 8TB);
  • Savienojamības (USB, WiFi, FireWire u.c.);
  • Krāsas.

Lai ārējais cietais disks kalpotu ideāli, nepieciešams izvēlēties tādu, kas atbilst jūsu dzīvesveidam. Paliels, bet lielas kapacitātes ārējais cietais disks būs jaudīgs un ar augstu veiktspēju, tomēr tas nebūs tā labākā izvēle ceļojumiem vai biežai transportēšanai. Ja datus nepieciešams pastāvīgi transportēt un nodot no viena datora otram, tad labāk izvēlēties kompaktus, bet tik pat jaudīgus ārējo cieto disku modeļus.

Neatkarīgi no vēlmēm, pie 1a.lv var atrast tādu modeli, kas būs piemērots jūsu dzīves ritmam un vajadzībām. Turklāt visai datortehnikai tiek sniegta garantija un iespēja saņemt sūtījumu bez maksas kādā no DPD Paku Bodēm visā Latvijā!