LABĀKAIS APRĪKOJUMS SVĒTKIEM NO AKURĀTS.LV.  

nojumes nomaVēlies svinēt svētkus pie dabas krūts, bet nav aprīkojuma? Tev palīdzēt spēs tikai Akurāts.lv! Akurāts.lv Tev piedāvā iespēju nomāt ne tikai teltis, bet arī svinībām nepieciešamo aprīkojumu – krēslus, galdus un pat lampas! Ar Akurāts.lv Tavi svētki izdosies lieliski!

Akurāts.lv piedāvātā nojumes noma būs lielisks risinājums, jo sniegs iespēju izvēlēties sev piemērotāko nojumi.

Ja teltī vai nojumē vajadzīgi krēsli, Akurāts.lv nodrošinās ne tikai telti vai nojumi, bet arī krēslus. Krēslu nomā pieejami gan krēsli banketam, gan bāra krēsli festivāliem vai parasti krēsli, piemēram, prezentācijām un biznesa apspriedēm. Krēslu noma ir lielisks risinājums gadījumos, kad krēsli nepieciešami uz salīdzinoši neilgu laiku. Tāpat, ir iespējams nomāt arī banketa krēslus. Ar Akurāts.lv piedāvātajiem krēsliem pietiks gan visiem pasākuma viesiem, gan Tev nebūs jāuztraucas par to piegādi, montāžu un demontāžu. Visu Tavā vietā izdarīs Akurāts.lv!

Pie Akurāts.lv iespējams nomāt ne tikai teltis vai krēslus, bet arī dažādu veidu galdus. Pieejami apaļi stāvgaldi, pie kuriem ērti sasēsties varēs četri cilvēki. Īrēt iepsējams arī apaļus banketa galdus, kas izmēra ziņā ir lielāki par stāvgaldiem. Banketa galdi būs ideāli piemēroti jebkuram banketam un svinībām, jo to vienkāršais un elegantais dizains iederēsies ikvienā interjerā. Nomā pieejami gan stāvgaldi, gan banketu galdi.  Tāpat, interesantam interjeram atradīsi arī gaismas galdus, kas lieliski iekļausies interjerā un radīs patīkamu noskaņu.

Nav noslēpums, ka pasākumos, kas notiek ārā, teltī, var sākt palikt vēsi, tieši tādēļ, Akurāts.lv ir padomājis arī par risinājumu šādām situācijām. Iespējams nomāt gāzes sildītājus. Sildlampu noma ir viens no Akurāts.lv piedāvātajiem pakalpojumiem, kas nodrošina siltumu āra pasākumos. Tas ir ērts un vienkāršs veids, kā parūpēties par viesu komfortu un labsajūtu. Akurāts.lv piedāvā sildlampu nomu, kā arī sildlampu piegādi, uzstādīšanu un demontāžu visā Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā. Sildlampas ir lielisks veids, kā nodrošināt siltumu pasākumos, kas notiek svaigā gaisā. Tās ir piemērotas lietošanai Akurāts.lv iznomātajās teltīs un nojumēs. Ar vienu sildlampu pietiek, lai apsildītu, apmēram, 20 kvadrātmetrus lielu telpu.

Sarīkojiet gan sev, gan citiem burvīgus un neaizmirstamus svētkus un gādājiet par viesu labsajūtu pasākuma laikā, iznomājot http://akurats.lv/ krēslus un citu Jums vajadzīgo inventāru.