Kvalitatīvas spoguļkameras zem 300 latiem

SpoguļkamerasJau sen ir pagājis tas laiks, kad tie, kas savā īpašumā vēlējās iegūt labu spoguļkameru, šķīrās no prāvas naudas summas. Mūsdienās tehnoloģiskais progress ir aizvedis mūs pie tā, ka kvalitatīvu foto tehniku nu iespējams iegādāties par ļoti pieņemamām un labām cenām. Tie, kas meklē ideālu spoguļkameru savu skaistāko dzīves mirkļu iemūžināšanai, interneta veikals 1a.lv piedāvā to iegūt savā īpašumā par nepilniem 300 latiem!

Canon, Nikon un Sony spoguļkmeru modeļi par labākajām cenām

Interneta veikala 1a.lv nosaukums (pirmā cipara un pirmā alfabēta burta salikums) simbolizē veikala uzstādīto mērķi kļūt par tirgus līderiem gan cenu, gan piedāvā to preču daudzveidības, gan apkalpošanas jomā. Īpaši par to var priecāties foto entuziasti – kā iesācēji, tā jau prasmīgi profesionāļi šajā jomā, jo 1a.lv piedāvā plašu spoguļkameru klāstu, kā tehniskās specifikācijas, tā cenas ziņā.

1a.lv piedāvā tikai kvalitatīvas spoguļkameras no pasaules vadošajiem foto tehnikas ražotājiem. Starp piedāvātajiem kameru modeļiem katrs atradīs sev piemērotāko – gan Canon, gan Nikon fani. Canon un Nikon spoguļkmeras pieejamas cenās jau zem 300 latiem, kas būs īstais pirkums tiem, kas meklē lētu, bet kvalitatīvu kameru.

Spoguļkameru modeļi zem 300 latiem:

  • Canon EOS 1100D 18-55 mm IS II – 12.2 megapikseļi, komplektācija ar objektīvu, max izšķirtspēja 4272 x 2848, HD video ieraksts;
  • NIKON D5100 AF-S DX 18-55 mm VR – 16.2 megapikseļi, komplektācija ar objektīvu, max izšķirtspēja 4928 x 3264, Full HD.

Bez šiem pasaules līderiem foto tehnikas tirgū, pie 1a.lv iespējams iegādāties arī Sony spoguļkameras, kas būs vairāk piemērotas prasmīgiem fotogrāfiem. Profesionāļu kameras pie 1a.lv sasniedz cenas pat virs 2000 latiem, tomēr tie, kam fotografēšana ir ne tikai hobijs, bet arī darbs, kurā nepieciešama jaudīga un funkcionāla kamera, zinās par ko maksā.

Tie, kas izdarījuši izvēli par labu spoguļkamerai, nevis, piem., digitālajai kamerai, jau noteikti zina ko vēlas. Proti, ar spoguļkameru var uzņemt daudz augstākas kvalitātes attēlus, tās parametrus iespējams manuāli noregulēt atbilstoši konkrētajai situācijai un, protams, pats fotografēšanas process ar spoguļkameru rokās ir daudz aizraujošāks!