Kur nopirkt atmiņas kartes?

Atmiņas kartesLai gan visjaunākās elektroniskās ierīcēs ir iebūvēta liela atmiņa, nereti tomēr ir nepieciešama papildus atmiņas karte. To atradīsi interneta veikalā 1a.lv, turpat arī cita datortehnika un datoru komponentes.

Atver mājas lapu 1a.lv, meklētājā ieraksti ‘’atmiņas kartes’’ vai preču joslā atrod datortehnika – atmiņas kartes vai UBS atmiņas kartes. Izmantojot filtru, varēsi atlasīt sev tīkama ražotāja atmiņas kartes vai izvēlēties atmiņas kartes pēc to ietilpības. 1a.lv piedāvā izvēlēties pēc cenas: UBS atmiņas kartes ir pieejama sākot no Ls 3 līdz Ls 196. Ietilpībā no GB 2 līdz GB 256. Bet atmiņas kartes, paredzētas mobilajām ierīcēm un fotoaparātiem, ietilpībā no 2 GB līdz GB 128, 1a.lv maksās no Ls 3 līdz Ls 166. Populārākie atmiņu karšu ražotāji ir Kingston un A-Data, bet interneta veikalā atradīsi arī Sony, Lexar, Sandisk, SiliconPower un citu ražotāju atmiņas kartes.

Atmiņas kartes Kingston

Kad atmiņas karte ir atrasta, spied – ‘’ielikt grozā’’. Vari turpināt iepirkšanos vai ķerties pie pirkuma noformēšanas. Interneta veikalā 1a.lv var iepirkties nereģistrējoties, taču izdevīgāk būs reģistrēties. Kā apmaksas veidu ir iespējams izvēlēties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu un pērkot preci līzingā. Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas, 1a.lv piedāvā aizdevumu no Ls 50 līdz LS 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Ja pasūtījuma brīdī prece ir noliktavā, tā divu darba dienu laikā tiks piegādāta norādītajā adresē. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv kurjers, bet ārpus Rīgas – DPD kurjers. Ja izvēlēsies sūtījumu saņemt “DPD Paku Bode”, tad par piegādi nebūs jāmaksā, bet pirkumu vajadzēs atmaksāt ar priekšapmaksu. Par piegādes cenām uzzināsi 1a.lv sadaļā ‘’preču piegāde’’

Interneta veikals 1a.lv darbojas jau vairāk kā desmit gadus un apgrozījuma ziņā ir viens no vadošajiem. Sadarbojoties ar Eiropas vairumtirgotājiem, 1a.lv saviem klientiem var piedāvāt preces par vislabākajām cenām, ne vien datortehnikas, bet arī birojam un sadzīvei nepieciešamais. 1a.lv regulāri atradīsi akcijas piedāvājumus. Iepērcies izdevīgi!