Krūšturu veidi

Krūšturi ar iestrādātām stīpiņām – plāna, elastīga stieple pievienotam krūštura bļodiņu atbalstam. 75% sieviešu lieto šādus krūšturus. Tie vairāk atbalsta krūtis. Krūšturi arī izskatās seksīgāki, ja tajos ir iestrādātas formējošas stīpiņas.

Mīkstie krūšturi – bez stīpiņām, var būt polsterēti vai oderēti. Lietojot šādu krūšturi, Jums nebūs jāuztraucas par stīpiņām, kas var izspiesties ārā no krūštura. Šie krūšturi sniedz labāku atbalstu ar sānu stiprinājumiem. Tie ir lieliski, ja Jums ir bijusi krūšu palielināšanas operācija. Ir maz pieejamo stilu, bet daudzas sievietes bauda šo krūšturu piedāvāto komfortu.

Bezvīļu krūšturi – bļodiņas bez vīlēm. 68% sieviešu lieto šos krūšturus. Šim krūšturim ir jābūt katras sievietes skapī. Tas ir lielisks jebkuram ietērpam; nav svarīgi, cik plāna materiāla ir Jūsu kleita vai blūze.

T-krekla krūšturi – gluda līnija zem apģērba. Meklējiet formētu bļodiņu, lai atbilstu krūts formai un slēptu krūtsgalus. Tas ir lielisks krūšturis t-kreklam un džinsiem.

Krūšturi bez lencēm – izgatavoti valkāšanai zem apģērbiem bez lencēm. 39% no sieviešu pieder šis krūšturis un 1% tos valkā. Šis krūšturis ir lielisks tiem īpašajiem vakariem, kad Jums mugurā ir kleita vai blūze ar atkailinātiem pleciem.

Sporta krūšturi – paredzēti mērenai līdz intensīvai fiziskai aktivitātei. 56% sieviešu pieder šis krūšturis.

Samazinošie krūšturi – samazina krūšu līniju, saspiež krūšu audus. Lielākā daļa samazina krūšu apkārtmēru par collu. Daudzi mēdz saplacināt krūtis.

Krūšturi ar zemu piegriezumu –  to bļodiņas vidū savienojas zemāk par krūtīm. Lieliski valkāšanai zem drēbēm ar dziļu izgriezumu. Akcentē dekoltē.

Krūšturi ar maināmām lencītēm – noņemamas lencītes, kas mugurpusē krustojas, bezlenču, parastais, apsienams ap kaklu, uz viena pleca un vairāk. Ideāls jebkuram apģērbam.

Krūšturi ar pilnām bļodiņām – bļodiņas pilnībā nosedz krūtis. Izstrādāti sievietēm ar lielām krūtīm. Šie krūšturi piedāvā plašu pieejamo izmēru klāstu.

Pilnīgas figūras/plus izmēra krūšturi – krūšturi, kas paredzēti sievietēm ar lielām krūtīm un pilnīgu figūru. 46% sieviešu pieder šis krūšturis. Šiem krūšturiem ir lielas bļodiņas un lieli apkārtmēra izmēri.

Koriģējošs krūšturis – bļodiņas tiek veidotas, lai attēlotu dabisko sieviešu krūts formu un sniegtu komfortu, atbalstu. Parasti dubulta materiāla vai ar polsterējumu, lai noslēptu krūtsgalus. Ļoti populārs krūšturis, kas sniedz papildu atbalstu, formēto bļodiņu dēļ.

Polsterēts krūšturis – pilnīgākam krūšu izskatam, lieliskam dekoltē ar polsterētu bļodiņu palīdzību. 29% sieviešu pieder šis krūšturis.

Barošanas krūšturis – paredzēts barošanai ar krūti, ar bļodiņām, kuras viegli var atvērt. Daudzas sievietes arī izmanto šādus krūšturus, kas ir attaisāmi priekšpusē.

Ar plašo krekliņu klāstu, kas pieejams sievietēm,  ir pieejami dažādi krūšturi, kas atbalstīs, uzlabos, un būs neredzami zem apģērba. Turklāt daži krūšturi ir labāk piemēroti dažādām situācijām. Tālāk sekos saraksts ar krūšturiem, kam ir jābūt Jūsu skapī.