Kredītu kalkulators ļauj uzzināt nepieciešamo informāciju

Kad kādam vajadzīgam pirkumam vai pakalpojumam naudas uzreiz nepietiek, iespējams izmantot aizdevumu – iespējams, populārāko finanšu pakalpojumu dotajā mirklī.

Aizņemoties pirmoreiz, var tikt saņemti kredīti bez procentiem

Vairākiem cilvēkiem liekas, ka krediti bez procentiem nav pieejami, bet tā gluži nav. Vairākās ātro aizdevumu iestādēs, aizņemoties pirmo reizi, kredīts tiek piedāvāts ar 100 procentu atlaidi komisijas maksai, tātad – atmaksāt vajadzēs tikpat, cik aizņēmies. Tādā veidā kredīti bez procentiem ir patiešām izdevīgi, taču būtība ir nemainīga – piesakies kredītam vien tajos brīžos, kad citu variantu nav.

Kredītu kalkulators – provizoriska informācija par kredīta izmaksām

Kad gribi uzzināt, kādas ir aptuvenās izmaksas, piesakoties kredītam, lieti noderēs kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators, tajā ievadot tikai svarīgāko informāciju (parasti – vajadzīgo naudas apjomu, kā arī atmaksas termiņu), attēlo, cik daudz naudas konkrētajā periodā Tev vajadzēs atmaksāt. Tādā veidā kredītu kalkulators ļauj izvairīties no manuālas informācijas meklēšanas, bet pirms aizņemšanās jebkurā gadījumā jāiepazīstas ar aizdevēja līgumu.

Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem

Lai arī pilngadība Latvijas Republikā iestājas no 18 gadiem, aizdevumi no attiecīgā vecuma tiek izsniegti vien dažās kredītiestādēs. Kredīts no 18 gadiem var lieti noderēt, ja tiek turpinātas vai atsāktas studijas un jāiegādājas studijām būtiskas lietas, bet izmantot ātro aizdevumuizklaidēm vai spontāniem pirkumiem ir neapdomīgi – tas var izraisīt ļoti lielus sarežģījumus vēlāk.

Atbilstošākais vecums finanšu pakalpojumiem – no 20 gadiem

Ir pamatots iemesls, kāpēc ātrie aizdevumi pārsvarā tiek piedāvāti no 20 gadiem – attiecīgajā vecumā dzīvē mēdz rasties lielāka stabilitāte, līdz ar to arī finanšu pakalpojumi vairs nav tik riskanti. Tas gan nenozīmē, ka aizdevumi no 20 gadiem var tikt izvēlēti vieglprātīgi.

Patēriņa kredīti noderēs salīdzinoši lielāku pirkumu veikšanai

Patēriņa kredīti ļauj iegūt relatīvi lielu naudas summu, līdz ar to patēriņa kredīti piemēroti, ja, teiksim, nepieciešams mājas remonts, taču dotajā brīdī nepieciešamais naudas apjoms nav pieejams. Patēriņa kredīti lielākoties var tikt atmaksāti pa mēnešiem, tāpēc īpaši svarīgi, lai tuvākajā nākotnē Tev būtu pastāvīgi ienākumi.

Kredīts pensionāriem piemērots, lai iegādātos vajadzīgāko

Neskatoties uz to, ka kredīts pensionāriem ir iegūstams, tam lielākoties ir kāds ierobežojums – gadu slieksnis, līdz kuram kredīts pensionāriem pieejams. Lielākoties attiecīgais pakalpojums tiek izsniegts cilvēkiem vecumā līdz 60 – 75 gadiem. Kredīts pensionāriem ļauj iegādāties ikdienā nepieciešamās lietas, zāles un visu pārējo, taču jāsaprot, ka līdz noteiktajam termiņam nauda būs jāatgriež.

Lai kredīts nesagādātu grūtības, Tev jābūt pārliecinātam par savām spējām naudu atgriezt!