Kredīts pret auto ķīlu

Vai jums nepieciešams kredīts? Ja tā, tad ir vairākas iespējas, it īpaši, ja Jums ir laba kredītvēsture. Ar labu kredītvēsturi, Jūsu izredzes iegūt apstiprinātu kredītu ir augstas. Vairumā gadījumu, kredīti tiek apstiprināti, pamatojoties uz aizņēmēja kredītvēsturi un maksātspēju, bet ir šajā noteikumā ir sava ironija. Nereti, pat ja Jūs esat maksātspējīgs, bet Jūsu kredītvēsture nav pārāk spoža, dažas bankas tik un tā noraidīs Jūsu pieteikumu. Tas ir tāpēc, ka Jūsu kredītvēsture spēlē milzīgu lomu gandrīz visos Jūsu finanšu darījumos. Ja Jums ir slikta kredītvēsture, Jūsu izredzes saņemt kredītu būs zemas. Bet, vienmēr būs vēl viens veids, kā to apiet, ja Jūs vienkārši to izmēģināsiet.

Ir vairākas iespējas, ko Jūs varētu apsvērt, ja Jums ir slikta kredītvēsture. Pirmais variants, un labākais, būtu izvairīties no kredītiem pilnībā. Tā vietā, pielieciet pūles, lai ietaupītu jau esošo naudu. Taupiet esošos naudas līdzekļus līdz nākamajai algas dienai vai ienākumiem, nostipriniet savu budžetu, un strādājiet, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli. Otrais variants, kas rezervēts tikai ārkārtas gadījumiem, ir kredīts pret auto ķīlu.

Kas tas tāds?

Kredīts pret auto ķīlu ir ātrs kredīts, kuru var saņemt pret auto ķīlu. Jūs varat saņemt līdz pat 90% no auto vērtības. Jāpiebilst, ka auto vērtību vērtēs aizdevējs, kurš izsniegs kredītu pret auto ķīlu. Tieši tāpēc auto var tikt novērtēts par ne tik lielu summu, kāda varētu būt auto vērtība. Par to nevajadzētu uztraukties, ja neplānojat kredītu pret auto ķīlu neatmaksāt.

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu?

  • LR iedzīvotājs;
  • Auto īpašnieks;
  • Sākot no 18 gadiem;
  • Ar auto ne vecāku par 20 gadiem;
  • Ar auto, kuram ir TA un OCTA;
  • Ar auto bez apgrūtinājumiem (piem., līzings);

Kā jau redzams, tad auto īpašnieks netiek vērtēts, bet tiek vērtēts  īpašnieka auto vai cits transportlīdzeklis, kurš iesniegts, kā nodrošinājums kredītam. Tas nozīmē, ka kredītu var saņemt bez darba vietas, ar sliktu kredītvēsturi, tikai no 18 gadiem un citām apgrūtinošām prasībām.

Labākais ir tas, ka kredīta laikā klients turpina lietot auto. Aizņēmējam nav jāmeklē cits auto vai transportlīdzeklis ar kuru pārvietoties kredīta pret auto ķīlu atmaksas laikā, bet gan var turpināt lietot savu transportlīdzekli.