Klientu atsauksmes par Baltkom pakalpojumiem

Baltkom atsauksmesBaltkom ir vadošā kompānija Latvijā, kas viena no pirmajām sāka piedāvāt modernus telekomunikāciju risinājumus. Kompānija nodrošina kvalitatīvus dažāda veida komunikāciju pakalpojumus Rīgā un citās Latvijas pilsētās (Balvos, Gulbenē, Jelgavā, Jūrmalā u.c.), ko apliecina arī pozitīvas Baltkom atsauksmes no abonentiem.

Baltkom telekomunikāciju risinājumi

Baltkom, līdzīgi citām Latvijas telekomunikāciju kompānijām, piedāvā dažādus pakalpojumus, kuru skaitā ietilpst:

  • Digitālā TV
  • Kabeļtelevīzija
  • Kabeļinternets
  • Optiskais internets
  • Telefonu sakari

Baltkom TV ir pazīstams ar savu TV piedāvājumu, nodrošinot klientus gan ar kabeļtelevīziju, gan ar digitālo televīziju. Klienti ļoti pozitīvi vērtē to, ka pieejami vairāk nekā 100 TV kanāli, tajā skaitā arī HD televīzija ar augstvērtīgu skaņas un attēlā kvalitāti . Pieejamas arī tematiskās TV pakas jebkurai gaumei, ļaujot baudīt daudzveidīgu TV izklaidi visai ģimenei. Turklāt, tas viss par zemām un pieejamām cenām – TV sākot no Ls 5.49 un tematiskās pakas sākot no Ls 1.50!

Pozitīvas Baltkom atsauksmes saņem arī kompānijas piedāvātie interneta pakalpojumi. Baltkom piedāvā gan kabeļinternetu, gan optisko internetu. Lai klientiem nevajadzētu lauzīt galvas par to, kādu interneta ātrumu izvēlēties, kompānija piedāvā vienu, iespējami ātrāko internetu ar ātrumu – 100 Mbit/s, par vienu, fiksētu mēneša maksu – Ls 9.10 mēnesī.

Baltkom pakalpojumu pieejamība Latvijā

Iespējams, ka vienīgais mīnuss varētu būt tas, ka Baltkom sniegtie pakalpojumi pieejami tikai lielās Latvijas pilsētās, līdz ar to lauku iedzīvotājiem pakalpojumu klāsts ir samērā ierobežots. Lai uzzinātu par konkrētu pakalpojumu pieejamību kādā noteiktā adresē, nepieciešams izmantot meklētāju, kas atrodas Baltkom mājaslapā.

Pakalpojumu kvalitāte, piem., interneta ātrums, būs atkarīgs arī no tā vai abonents atrodas NGN (Next Generation Network) vai mini NGN tīklā. Atkarībā no dzīvesvietas novietojuma attiecībā pret NGN tīklu, Baltkom interneta maksimālais ātrums var būt no 20 vai 100 Mbit/s. Tomēr Baltkom atsauksmes liecina, ka solīto 20 Mbit/s var būt arī 60 Mbit/s, kas nozīmē, ka atkarībā no tehniskā nodrošinājuma, kompānija saviem klientiem vienmēr mēģinās piedāvāt kvalitatīvāku pakalpojumu.