Klepus un saaukstēšanās bērnam – pirmā palīdzība pašam mājās

klepus, vīrusi, saaukstēšanās

Klepus bērnam, kā rīkoties? Saaukstēšanās atkal pārsteigusi nelaikā, ko darīt? Kā ārstēt saaukstēšanos? Kad runa ir par klepus ārstēšanu bērniem, jūs varat mēģināt izvēlēties jebkuru no vairākiem mājas apstākļos piemērojamiem aizsardzības līdzekļiem. Tie ir pietiekami efektīvi, kā arī tiem nav nekādas kaitīgas blakusparādības:

Viens aizsardzības līdzekļiem mājas apstākļos ir izspiest svaigi sasmalcinātu sīpolu sulu un tad to sajaukt ar medu. Tējkarote šāda maisījuma ir ļoti efektīvs pret klepu. Tas ir jālieto divas reizes dienā.

Vēl viens līdzeklis, lai ārstētu klepu bērniem ir izdzert glāzi silta piena kopā ar šķipsniņu svaiga kurkuma pulveri. Kurkuma pulveris ir sen zināms, kā lielisks antibakteriāls līdzeklis. Tas cīnīsies pret baktērijām, kas izraisa infekciju.

Gadījumā, ja klepus ir vecākiem bērniem jūs varat dot viņiem svaigi pagatavotu anīsa tēju, kas zināma, kā efektīvs līdzeklis, lai lai ārstētu sausu klepus. Anīss palīdz šķidrināt gļotas un tās vieglāk izdalīsies.
Maziem bērniem uz nakti var pievienot dažus pilienus ingvera sulas pie pārtikas bērniem, kas cieš no klepus.

Ja klepus paliek spēcīgāks, ilgst vairāk par vairākām dienām, vai parādās citi nopietnāki simptomi, nekavējoties griezieties pie sava ģimenes ārsta!