KHL TV aktuālākie līgas jaunumi

KHL TVVēlies uzzināt visus aktuālākos jaunumus saistībā ar hokeju un tiešraidēs atbalstīt savus mīļākos hokeja klubus? To visu un vēl vairāk Tu vari izdarīt sekojot jaunumiem KHL kanālā. Kanāls piedāvā skatīties populārākos hokeja mačus, analītiskās un ziņu programmas, lai Tu vienmēr būtu informēts par visiem līgas jaunumiem.

Lattelecom KHL TV

KHL kanālu var skatīties Lattelecom piedāvātajā interaktīvajā, virszemes un interneta TV. Šeit Tu vari skatīties visas KHL komandu spēles tiešraidēs vai atkārtojumos. Ja esi aizņemts un nevari noskatīties kā spēlē Tevis atbalstītā programma, tad vari noskatīties ziņu programmas ar visiem analītiskajiem jaunumiem.

Spēles un visus aktuālos jaunumus vari noskatīties mājās pie TV ekrāna vai arī jebkurā citā vietā datorā, izmantojot Lattelecom interneta televīziju. Tev vien nepieciešama pieeja internetam un Tu vienmēr būsi informēts par Tev svarīgākajiem notikumiem. Interneta televīzija ir ērtākais veids kā sekot līdzi TV pārraidēm, jo vienu brīdi vari skatīties KHL spēles datorā, bet rezultātus apskatīt no mobilā telefona!

Lattelecom interneta TV priekšrocības

  • Skaties kvalitatīvas 30 populārāko kanālu tiešraides;
  • Nav nepieciešama nekāda instalācija vai papildus aprīkojums;
  • Iespēja pieteikties un izmēģināt jauno interneta TV un skatīties populārāko kanālu tiešraides 3 dienas bez maksas.

Papildus vari izmantot arī videonomu, lai skatītos filmas, kā arī TV arhīvu 5 kanāliem. Visi kanāli, tajā skaitā KHL, pieejami augstā kvalitātē ikvienam, kam interneta pieslēguma ātrums pārsniedz 2.5mbit/s.

KHL TV interaktīvajā un virszemes televīzijā

Ja dod priekšroku skatīties hokeja spēles uz lielā ekrāna, tad lielisks iemērotākais variants ir interaktīvā televīzija, kas ļauj izmantot virtuālo nomu, pārraižu arhīvu, raidījumu ierakstus un citas noderīgas iespējas. Arī virszemes televīzijas lietotāji var sekot līdzi KHL kanālam, ja ir iegādājušies un pieslēguši sporta paku.

Plašākai informācijai droši ienāc Lattelecom mājaslapā, salīdzini visas trīs piedāvātās televīzijas iespējas un izvēlies sev izdevīgāko variantu. Tu ērti vari salīdzināt un uzzināt katras televīzijas piedāvājuma klāstu, kā TV kanālus, TV iespējas (video noma, TV ieraksti, valodu izvēle u.c.), kā arī abonēšanas maksu.