Kas ir E-Lats?

E-Lats ir 2000. gadā dibināts mantu uzpirkšanas uzņēmums jeb lombards. E-Lats piedāvā ieķīlāt mantu par noteiktu tās tirgus vērtības daļu. Mantas, kas netiek atpirktas, tiek pārdotas lombardos uz vietas, kā arī internetveikalā. Bez mantu tirdzniecības E-Lats nodarbojas arī ar rēķinu apmaksu, apdrošināšanas polišu tirdzniecību, kā arī IIN atgūšanu un daudzām citām lietām (vai zinājāt, ka E-Lats veikalos par 70 eiro centiem var uzlādēt savu mobilo telefonu?). E-Lats ir vairāki desmiti filiāļu visā Latvijā, un tā centrālais birojs atrodas Rīgā, Bauskas ielā 20.

Jaunākais notikums uzņēmumā, šķiet, ir 2011. gadā notikusī E-Kredits iegāde, kas E-Lata pakalpojumu klāstam pielika arī aizdevumus. Tāpat jāmin kompānijas dalība Latvijas Lombardu asociācijā, kā arī daudzie blakus projekti, piemēram, E-Paka, kas ļauj nodot atsevišķas preces (zeltu, mobilo telefonu) pa pastu, kā arī E-Majas, kas nodarbojas ar dzīvokļu izīrēšanu Čiekurkalnā, utt. E-Lats atšķirībā no daudziem citiem uzņēmumiem koncentrējas ne tikai uz pamatbiznesu, bet attīsta arī jaunus uzņēmējdarbības virzienus.

Aizņemoties lombardā, jūs neriskējat ar savu kredītvēsturi vai iespēju iekulties nepatikšanās, pat tad, ja dažādu iemeslu dēļ nespējat atgriezt aizdevumu laikus. Ja jums nav pietiekošu līdzekļu kredīta atmaksai, jūs par to varat informēt aizdevēju un vienoties par atmaksas termiņa pagarināšanu vai arī atstāt ieķīlāto priekšmetu kā samaksas par aizdevumu. Vienīgais, ar ko jūs riskējat noformējot aizdevumu, ir izvēlētais ķīlas priekšmets, tāpēc pirms aizdevuma pieteikšanas izvērtējat, vai ieilgušu finansiālu problēmu gadījumā, nespējot atmaksāt aizdevumu jūs būtu gatavs atteikties no ķīlas priekšmeta un vai tas neradītu diskomfortu vai kādas citas nepatīkams emocijas jūsu turpmākajā dzīvē.

Lai aizdevums sagādātu tikai pozitīvas emocijas, aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet iespējamos riskus, kā arī iespējas kredītu atmaksāt laikus.