Kāpēc man atteica ātro kredītu?

Ātrie kredīti ir ļoti plaši izplatīti un ļoti viegli pieejami. Tos saņemt varam pat 15 minūšu laikā. Šāds ātrums un ērtus dod mums papildus motivāciju izvēlēties tieši šādu veidu kā risināt finansiālās problēmas, veikt pirkumus, apmierināt neparedzētas vajadzības. Ir daudzi aizdevēji kuri šo pakalpojumu piedāvā un tie tiek veidoti ar jaunām un labākām iespējām gan lai aizņemtos gan lai atmaksātu. Tiek veidotas lojalitātes programmas un citi piedāvājumi, lai piesaistītu jaunus klientus un esošie klienti aizņemtos atkārtoti.

Tomēr ne vienmēr varam saņemt šādu kredītu. Lai saņemtu ātro kredītu internetā jums ir jāatbilst dažiem noteikumiem, kurus izvirza aizdevēji. Katrs aizdevējs var nedaudz piekoriģēt šos noteikumus, prasības, bet tie ir diezgan līdzīgi. Lūk prasības, kurām jums ir jāatbilst, lai jūs varētu pieteikties aizdevumam:

  • Jūs esat vecumā no 18 līdz 75 gadiem.
  • Jūs esat Latvijas Republikas pastāvīgs iedzīvotājs.
  • Jums ir pastāvīgi ienākumi.
  • Jūs neesat iekļauts parādnieku sarakstā.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir mobilais telefons.

Ja jūs atbilstat visām šīm prasībām, tas vēl negarantē jums iespēju saņemt ātro kredītu. Katrs pieteikums tiek izvērtēts un lēmums par aizdevuma piešķiršanu tiek pieņemts balstoties uz pieejamo informāciju. Tiek izvērtēta jūsu maksātspēja, jūsu kredītu vēsture. Pat ja neesat iekļauts parādnieku sarakstā, ja jums ir bijuši sarežģījumi ar aizdevuma atmaksu pie šī vai kāda cita aizdevēja, tas var būt par iemeslu aizdevuma atteikumam. Šādos gadījumos, aizdevējs var jums piedāvāt arī aizņemties mazāku naudas summu, bet viņam ir visas tiesības atteikt aizdevumu, ja riski ir neapmierinoši, lai to izsniegtu.