Kamīnkrāsnis, granulu katli: kāda ir visefektīvākā apkure?

 

kamīnkrāsnisJau sen garām tie laiki, kad malkas apkures krāsnis bija vienīgais variants, kā gādāt, lai namā būtu apkure. Šobrīd veidi, kā gādāt, lai būtu apkure, ir dažādi – gan granulu katli, gan kamīnkrāsnis, centrālapkures kamīnkrāsnis un podiņu kamīnkrāsnis, gan centrālās apkures krāsnis , kā arī citi cita tipa krāsnis. Kuri ir vislabākie un vislabāk tiek galā ar savu uzdevumu?
Dažāda tipu apkure un apkures krāsnis paredz dažādas izmaksas – īpaši atšķirības var just ilgtermiņā.
Lai būtu ērtāk saprast, kāda veida apkure nepieciešama konkrētajā situācijā, ieteicams konsultēties ar ekspertiem, kas sniegs konsultācijas un ieteiks labāko opciju. Taču, iespējams, palīdzēs arī turpmākā informācija.

Ko ņemt vērā, pērkot granulu katlu vai kamīnkrāsnis?

Granulu katli ir dabai labvēlīgs variants, būtībā tas atgādina kamīnkrāsnis. Atšķirība tajā, ka granulu katli tiek apkurināti ar granulām. Bez tam granulu katli sniedz lielu siltumu, lai gan tas, protams, atkarīgs no granulu tipa un izejmateriāla.
Kamīnkrāsnis ir ne vien funkcionāls risinājums, kamīnkrāsnis ikvienā telpā var radīt īpašu noskaņu! Kamīnkrāsnis labi iederas kā dzīvojamā mājā, tā vasarnīcā – ņemot vērā izsmalcināto dizainu, daudzi no modeļiem kalpos arī kā lielisks interjera elements! Ielūkojoties veikalu piedāvājumā, jāsecina, ka kamīnkrāsnis pieejamas daudzveidīgā klāstā – vairāki stili, veidi, parametri, izmantotie materiāli dos iespēju katram piemeklēt vajadzībām atbilstošāko iespēju. Vēl viens bonuss, ko nodrošina kamīnkrāsnis – siltums, ko tās dod, nesausina gaisu.
Podiņu kamīnkrāsnis ir zināmas jau kopš seniem laikiem. Tās ir ne vien praktiskas, bet var arī kalpot kā lielisks interjera elements. Podiņu kamīnkrāsnis ikvienai telpai dos papildus omulību, turklāt šādu risinājumu mūsdienās izvēlas ne tikai lauku īpašuma saimnieki – podiņu kamīnkrāsnis labi noder arī pilsētas miteklī. Siltums, ko rada podiņu kamīnkrāsnis izplatās pakāpeniski.
Parocīgs risinājums ir centrālapkures kamīnkrāsnis. Vadošo ražotāju centrālapkures kamīnkrāsnis ir drošas, uzticamas un viegli vadāmas. Jāpiebilst, šādas centrālapkures kamīnkrāsnis ir ar dažu gadu garantiju. Centrālapkures kamīnkrāsnis pasūtāmas vairākās variācijās un dizainos .

Apkures sistēmas pirkšana tiešsaistē

Ja dzīvesvietā nepieciešama centrālā apkure vai kāda cita apkure, labākos variantus piemeklēsiet ne vien specializētos veikalos, bet arī internetā. Tā ir iespēja izvēlēties un iegādāties kvalitatīvas podiņu kamīnkrāsnis, centrālapkures kamīnkrāsnis , kā arī citas centrālās apkures krāsnis. Tāpat sortimentā arī čuguna katli, granulu katli, kā arī citas apkures krāsnis, kas gādās, lai mājās būtu pienācīga apkure.