Kā rūpēties par krūšturi

Nav svarīgi, vai Jūs iegādājaties lētu krūšturi ikdienas lietošanai vai augstās modes krūšturi, ir patiešām svarīgi, ka Jūs rūpējaties par tiem noteiktā veidā, savādāk tiem nebūs ilgs mūžs. Pirmā daudzu sieviešu kļūda, rūpējoties par krūšturi, ir vienkārši iemest tos stūrī vai veļas grozā pēc valkāšanas. Šis ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā bojāt krūštura bļodiņas struktūru.

Pēc lietošanas ievietojiet krūšturi mazgāšanas bumbā

Ja Jūsu mājoklis nav plašs, ir ieteicams ievietot krūšturi tam paredzētajā mazgāšanas bumbā uzreiz pēc tā lietošanas. Tas nodrošinās to, ka krūštura bļodiņas netiks bojātas vai saspiestas. Otrs elements, kam jāpievērš uzmanība, ir tas, ka apakšveļa vai apģērbu elementi ar sprādzēm vai asām šķautnēm var bojāt mīkstās krūštura bļodiņas. Ievietojot krūšturi krūštura mazgāšanas bumbiņā, Jūs pasargāsiet to no bojājumiem.

Mazgājiet krūšturus tiem paredzētajā mazgāšanas bumbā

Vienmēr ir ieteicams mazgāt krūšturus ar rokām, lai nodrošinātu, ka to delikātā aizdare un vīles netiek bojātas veļasmašīnas centrifūgā. Patiesībā tas ne vienmēr ir iespējams, tāpēc, ja Jūs izmantojat veļas mašīnu, vienmēr mazgājiet krūšturi mazgāšanas bumbā, jo īpaši, mazgājot krūšturi kopā ar normālu apģērbu. Krūštura mazgāšanas bumba ir plastmasas ierīce, kas nodrošina, ka krūštura bļodiņas saglabā savu formu un pārējais apģērbs netiek bojāts ar krūšturu aizdares āķīšiem. Ja Jums nav krūštura mazgāšanas bumbas, krūšturi iespējams mazgāt tīkliņveida maisiņā, bet nemazgājiet krūšturi kopā ar citu apģērbu, jo tas var radīt bļodiņu bojājumus vai deformāciju.

Vienmēr ļaujiet krūšturiem izžūt dabiskā ceļā (nelieciet tos žāvētājā)

Labākais veids, lai izžāvētu krūšturi, ir ļaut tiem izžūt pašiem, pakarot tos ēnā. Lai arī tiešai saules gaismai tiek dota ir priekšroka, tā var bojāt un izbalināt krūšturi. Ir ieteicams nežāvēt krūšturi veļasmašīnā, jo tas radīs bojājumus krūštura bļodiņām. Ja Jums nav citas izvēles kā žāvēt tos veļasmašīnā, noteikti izmantojiet mazgāšanas maisiņu, lai krūštura āķīši nesabojātu citu apģērbu. Tas ir visizplatītākais veids, kā krūštura aizdare tiek bojāta.