ASV sieviešu nolaupītājam mūža ieslodzījums

Jaunākās ziņasAriela Kastro vārds jaunākajām ziņās parādījās pēc tam, kad šī gada pavasarī ASV atklājās šausminošs noziegums. Pavasarī ziņu aģentūras pārpludināja informācija par trīs sievietēm – Amandu Beriju, Džīnu Dehesusu un Mišelu Naitu – kam neticamā veidā bija izdevies izkļūt no gūsta, kurā tās bija pavadījušas pēdējos gadus.

Ariela Kastro un viņa brāļu veiktās meiteņu nolaupīšanās sākās jau 2002.gadā, kad bez vēsts pazuda tobrīd 20 gadus vecā Mišela Naita. Gadu vēlā, 2003.gadā bez vēsts pazuda 16 gadus vecā Amanda Berija, bet 2004.gadā 14 gadus vecā Džīna Dehesusa. Visus šos gadus jaunās sievietes tika turētas Ariela Kastro mājas pagalmā, kur pakļautas fiziskai, seksuālai un emocionālai vardarbībai. Amandai Berijai gūsta laikā piedzimusi meita, kurai šobrīd ir seši gadi. Pārējās sievietes gūsta laikā vairākkārtīgi piedzīvojušas spontānos abortus, ko izraisīja fiziskā vardarbība un nepietiekamais veselības stāvoklis.

Šobrīd jaunākajās ziņās ir parādījusies informācija, ka Ariels Kastro ir atzinis savu vainu pastrādātajos noziegumos apmaiņā pret mūža ieslodzījumu. Kastro tika izvirzītas apsūdzības nolaupīšanā un izvarošanā. Tā kā viņš ir atzinis savu vainu šajās apsūdzībās, viņam tika piespriests mūža ieslodzījums, kā arī vēl 1000 gadi cietumā, kas nozīmē, ka apžēlošana šādā gadījumā nav panākama. Ja Kastro nebūtu atzinis savu vainu, tiktu izskatīta arī viņam izvirzītā apsūdzība slepkavībā, aiz kuras slēpjas spontāno abortu izraisīšana gūsteknēm, turot viņas badā un sitot. Ja arī šī apsūdzība tiktu atzīta par pamatotu, Kasto varētu piespiest nāves sodu.

Šādas un citas jaunākās ziņas ikdienu varu uzzināt, lasot interneta ziņu portālu focus.lv. Portāls focus.lv ir salīdzinoši jauns ziņu portāls, kurā pieejama informācija par jaunākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē.