IZVĒLIES SAVĀM VAJADZĪBĀM ATBILSTOŠĀKĀS NODARBĪBAS

Sporta klubs Veselības Fabrika ir vieta, kurā katrs varēs uzlabot sava ķermeņa sagatvotību pieredzējušu speciālistu pavadībā. Sporta klubs Teikā ir labs katram, jo Veselības Fabrika spēj piedāvāt gan atšķirīgu slodžu nodarbības, gan moderni ierīkota trenažieru zāle.

ĒRTA TRENAŽIERU ZĀLE UN ZINOŠS  PERSONĪGAIS TRENERIS

Veselības Fabrika ir īpaši populārs sporta klubs Teikā, kurš izvietots bijušajā rūpnīcas VEF kompleksa ēkā gaišās un mūsdienīgās zālēs. Sporta klubs ir nodrošināts ar moderniem ternažieriem, tādēļ trenažieru zāle patiks pat prasīgākajiem klientiem. Trenažieru zāle ir piemērota arī tiem, kuri gribēs pakāpeniski trenēt visas muskuļu grupas. Tā kā trenažieru zāle ir liela, ejot uz sporta klubu Veselības Fabrika, Tu vienmēr varēsi būt pārliecināts, ka tajā Tev atradīsies vieta.

Vairāk lasi- http://www.vfabrika.lv/par-mums/nodarbibas/personali/

SPORTA KLUBA ABONAMENTS BŪS DERĪGS KATRAM, KURŠ IR APŅĒMĪBAS PILNS TRENĒTIES

Gadījumā, ja vēlies trenēties ikdienā, tad Tev vajadzīgs sporta kluba abonaments – Veselības fabika nodrošinās tādu nopirkt un arī pagarināt ļoti ērti. Tev būs pieejams ne vien izmēģinājuma sporta kluba abonaments četriem apmeklējumiem, bet arī sporta kluba abonaments astoņām, 16 un trīsdesmi divām reizēm. Turklāt, ja Tu esi izdomājis, ka sporta klubs Teikā tiks apmeklēts bieži – Tev ir atbilstošs sporta kluba abonaments uz mēnesi. Pirms iegādājies kādu abonamentu, ievēro, ka dažām nodarbībām būs nepieciešams īpašs sporta kluba abonaments.

 

VESELĪBAS FABRIKA – SPORTA KLUBS AR LABU ATRAŠANĀS VIETU

Sporta klubs Veselības Fabrika ir pa ceļam tiem, kuriem mājas ir Rīgas labajā krastā, jo sporta klubs Teikā ir pieteikami tuvu visu mikrorajonu sportot gribētājiem. Gluži tāpat sporta klubs Teikā Veselības Fabrika ir pa ceļam ikvienam, kas dzīvo Vidzemē, bet pa dienu strādā Rīgā. Jebkuram sportot gribētājam trenežieru zāle būs atvērta arī īpaši no rīta – lai iesildītos darba dienai.

Veselības Fabrika ir īstā vieta, uz kuru nākt gan iesācējiem, gan tiem, kas vēlēsies uzturēt fizisko formu. Profesionāli darbinieki ļauj nodrošināt, ka Veselības Fabrika spēj nodrošināt plašu nodarbību klāstu – Veselības Fabrika piedāvā visādas aktivitātes dāmām, kā arī aktīvus spēka treniņus vīriešiem. Gadījumā, ja vēlies precīzāk uzzināt, kādus treniņus piedāvā sporta klubs – ielūkojies interneta mājaslapā www.vfabrika.lv!