Intīmpreces katram!

IntīmprecesŠī diena sākās ļoti dīvaini, biju pieradusi vīru sastapt vēl guļošu, bet atcerējos, ka viņš aizbrauca komandējumā, uztaisīju savam mazajam brokastis un pavadīju uz skolu. Paliku mājās pilnīgi viena. Šā vai tā man nebija ko darīt. Apzvanīju draudzenes un kā vienmēr papļāpājam kādu stundu , pusotru. Parunājamies par dzīvi, runājam par bērniem, par to, kā sadzīve reizēm krīt uz nerviem un viss tagad liekās tik vienādi.

Piedzimstot bērnam, samazinājās intīma dzīve, visi pasākumi, kur gājām non stopā katru nedēļas nogali! Draudzene viendien stāstīja, ka nopirkusi šādu tādu draudziņu sev. Tikai negribēja vairāk stāstīt un ar lielu pierunāšanu izdabūju no viņas tā nosaukumu! Nu nekas dīvains, bet mana draudzene nopirka vibratoru! Viņa pastāstīja, ka tas palīdz noņemt rutīnu, kad vīra un bērnu nav mājās un kad var atvēlēt laiku tikai sev un saviem priekiem. Tas taču ir tik brīnišķīgi! Sākumā padomāju, ka tas ir absurds. Iegāju dušā un ieniru tās baudījumā. Iztēlojos kā tagad ar vīru gulētu vannā, ļautos mūsu dvēselēm saplūst vienā, un kaut uz mirkli pārstāt domāt par sadzīves rūpēm. Taču viņa tagad nav mājās, bet neko citu bez viņa īpaši negribu. Izlīdu no dušas, sagrābu pirmo vannas istabā patrāpījušos halātu un ieskrēju virtuvē, paķerot līdzi savu datoru. Tā kā nezināju, ko precīzi meklēt, ievadīju googlē “intīmās preces”. Man uzreiz izmeta šo intīmpreču lappusi. Ienākot izbrīnījos par to, cik liela šeit ir preču bagātība.

Fantāzijās jūs varat atrast visu ko tikai vēlaties. Un noteikti daudziem ir aktuāli tas, ka arī cenas šeit nekož. Tā kā ne katrs varam sev atļauties visu bez jebkādiem ierobežojumiem, īpaši tad, ja mums ir ģimene, ko uzturēt. Nenoturējos un pasūtīju dažas lietas. T.i., vibratoru, lubrikantus un vēl citas erotiskās preces. Ļoti nopriecājos par to, ka viss šajā interneta vietnē ir konfidenciāli, un mans vārds un uzvārds paliks anonīms.