Interneta veikals 1a.lv – viss klientu ērtībām

1a.lv logoBieži vien ir grūti izvēlēties, kur tad īsti internetā iepirkties, jo interneta veikalu klāsts ir patiesi plašs. Tāpēc cilvēki meklēt tādu, kurš piedāvā visu, kas viņiem nepieciešams – kvalitatīvas preces, pieņemamu cenu un saprotamus un izdevīgus iepirkšanās noteikumus. Latvijas līderis interneta veikalu starpā ir interneta veikals 1a.lv, jo veikals piedāvā ne vien plašu un daudzveidīgu preču klāstu, bet arī laipnu, kvalitatīvu apkalpošanas servisu un citus izdevīgus nosacījumus.

1a.lv piedāvā:

  • Ērtu un pārskatāmu veikala mājaslapu, ar preču attēliem un aprakstiem;
  • Plašu un daudzveidīgu preču klāstu no lielākajiem ražotājiem pasaulē;
  • Pircējiem draudzīgas cenas un atlaides;
  • Iespēju iegādāties preces līzingā;
  • Vismaz 24 mēnešu ražotāja preču garantiju;
  • Vairākus preču piegādes veidus;
  • Izdevīgus iepirkšanās noteikumus;
  • Laipnu un operatīvu apkalpošanu.

1a.lv piedāvā ērti lietojamu un mūsdienīgu e-veikalu

Klientu ērtībām tiek piedāvāta ērta mājaslapa, kurā ikviens var atrast jebkuru sev nepieciešamo preci ātri un ērti. Ja padomā jau kāda konkrēta prece, tad, lai plašajā sortimentā uzreiz atrastu savu kāroto lietu, atliek tikai izmantot preču filtru.

1a.lv preču filtrā iespējams atzīmē ražotāju un tehnisko specifikāciju un vadoties pēc šīs informācijas klientam parādīsies visi aktuālie preču modeļi. Piem., mobilos telefonus ar atlasīt pēc cenu kategorijas, ražotāja, telefona tipa, operētājsistēmas, fotokameras izšķirtspējas ekrāna izmēra un citiem lielumiem.

Preču piegāde visā Latvijā

Lai arī kā galveno faktoru iepērkoties visi sākumā min pieejamo preču klāstu un cenu, ļoti liela nozīme ir arī citiem būtiskiem rādītājiem. Piemēram, bieži vien savu lomu nospēlē piegādes veidi un pašas piegādes izmaksas. Klientam svarīgi, lai preci piegādātu viņam izdevīgā laikā un vietā, jo pa dienu daudzi strādā, tāpēc ļoti svarīgi, lai var sazināties ar interneta veikalu un precizēt piegādes laiku.

Interneta veikals 1a.lv piedāvā klientiem dažādus veidus preču saņemšanai. Ikviens var saņemt preces ar DPD kurjerpastu vai, piem., izvēlēties saņemt preces DPD paku bodēs savā pilsētā jebkurā sev ērtā laikā, turklāt bez maksas.