Interneta televīzijas TV kanāli

interneta televīzijaLattelecom interneta televīzija piedāvā TV tiešraides gan datorā, gan mobilajās ierīcēs, kurām ir pieejams internets. Interneta TV pakalpojumu klāstā blakus TV tiešraidēm ir arī tāds ekskluzīvs pakalpojums kā TV arhīvs un video noma. Kopā tiek piedāvāts plašs TV kanāli klāsts kvalitatīvai izklaidei.

Lattelecom TV tiešraide

Sadaļā TV tiešraide tiek piedāvāti informatīvi izklaidējošie, filmu, sporta, ziņu un arī bērnu kanāli. Skatoties TV tiešraides un sava datora (PC vai MAC) Tev kopumā ir pieejami 30 kanāli (22kanāli, kas jau iekļauti abonentmaksā un vēl 8 izvēles kanāli), to skaitā arī visi Latvijas kanāli. Ja vēlies skatīties TV tiešraides mobilajās ierīcēs (planšetdatoros vai viedtālruņos ar Android vai iOs operētājsistēmu), tad Tev būs pieejami 16 TV kanāli.

Interneta televīzija piedāvā skatīties Latvijas kanālus un tādus populārus ārzemju kanālus kā Baltijas pirmais kanāls, National Geographic, Eurosport, KHL, MTV Channel, Sony Entertainment Television, Izklaides Kanāls 2, CNN, Disney Channel u.c. TV saturs netiek lejupielādēts un ir pieejamas reālajā laikā, kad esi pieslēdzies.

Lattelecom TV arhīvs

 TV pārraižu arhīvā var noskatīties LNT, LTV1, LTV7, TV5 un Kanāls 2. Interneta televīzija piedāvā noskatīties šo kanālu pēdējo 5 dienu pārraides. Viss, kas ir jādara, jāizvēlas TV kanāls, datums un attiecīgā pārraide. Arhīvam, tāpat kā tiešraidēm, nav nekādu ierobežojumu visu abonēšanas laiku.

Tehniskās prasības, lai skatītos visus interneta TV piedāvātos kanālus

Lai varētu lietot šo pakalpojumu nepieciešams internets ar nodrošināto ātrumu vismaz 1Mbps un Adobe Flash Player 10.1.x vai jaunāka versija. Ja esat Lattelecom interneta pieslēguma klients, tad pat vājākais mājas DSL pieslēgums nodrošina 2Mbs ar ko pilnīgi pietiek, lai varētu skatīties interneta televīziju savā datorā. Tik pat liels interneta ātrums nepieciešams, lai skatītos TV arī planšetdatorā vai viedtālrunī.

TV tiešraide un TV arhīvs tiek nodrošināti vienā valodā. Lai pats pārbaudītu, kā tas viss darbojas, vari izmēģināt interneta TV bez maksas 3 dienas. Lai to izdarītu, atliek vien pieteikties www.latteleom.tv mājaslapā un skatīties piedāvātos TV kanālus kur un kad vēlies!