Interneta provaideri – ko izvēlēties?

interneta provaideriNe vienam vien dzīvē ir gadījusies situācija, kad interneta savienojums pašā nepiemērotākajā mirklī liek vilties. Pēc tādas pieredzes atliek vien mainīt savu līdzšinējo interneta provaideri pret kādu citu. Taču šobrīd meklējot piemērotāko interneta provaideri ne vienam vien galva var griezties riņķī. Lai no neskaitāmiem variantiem varētu izvēlēties pašu labāko – noteikti ir jāsalīdzina vairāki pakalpojumu sniedzēji un tikai tad jāizdara sava izvēle.

Interneta provaideri mēdz būt dažādi. Tie atšķiras ar interneta pieslēguma veidiem. Populārākie provaideri piedāvā DSL internetu, optisko internetu un bezvadu interneta ierīkošanas iespējas. Ja meklējat uzticamu partneri elektronisko sakaru jomā, tad viennozīmīgi tas būs Lattelecom – kompānija, kurai Latvijā ir ievērojami liels klientu pulks.

Kāpēc izvēlēties Lattelecom? Tas piedāvā augstas klases interneta pakalpojumus par salīdzinoši zemām izmaksām. Pie Lattelecom lielākajiem bonusiem var minēt optiskā interneta pieslēgumu, kas jau šobrīd ir pieejams lielākajās pilsētās praktiski visā Latvijas teritorijā. Turklāt Jums ir iespēja tikt ne tikai pie maksimāli ātra un stabila interneta pieslēguma, bet ar vienu rēķinu saņemt arī TV un tālsarunu pakalpojumus. Šāda izvēle nozīmē ievērojamus budžeta ietaupījumus. Nevar nepieminēt arī faktu, ka daudzi interneta provaideri par interneta ierīkošanu (meistara pakalpojumiem) prasa papildus maksu, taču pie Lattelecom par liekām izmaksām Jums nebūs jāsatraucas.

Atceries, ka ģimenē parasti ir vairāki cilvēki, kas vēlas lietot internetu vienā un tajā pašā laikā. Tas var radīt nesaskaņas, tāpēc Lattelecom ir padomājis par to, lai vienam interneta pieslēgumam varētu pieslēgties ar vairākiem datoriem (tas nozīmē, ka vienlaicīgi internetu varēs lietot gan stacionārā, gan portatīvā datora īpašnieki).

Raksturojot citus provaiderus, nākas secināt, ka daļa no tiem koncentrējas galvenokārt uz pakalpojumu sniegšanu galvaspilsētas iedzīvotājiem, ignorējot laukos dzīvojošos (izņēmums ir mobilais internets, kas šobrīd daudzviet tiek izmantots lauku rajonos). Pretēji tam Lattelecom rūpējas par pilnīgu pārklājumu. Piemēram, Lattelecom DSL internetu izvēles mājsaimniecības, kurās citu internetu ierīkot būtu neizdevīgi vai arī tas vispār netiek piedāvāts. Tikai jāatceras, ka ierīkot DSL internetu varēs tad, ka mājās būs arī ierīkots parastais telefons.