Hipotekārais kredīts lielākiem pirkumiem

imagesJa esat lēmis par labu jaunam mājoklim vai vēlaties izremontēt esošo, tad hipotekārais kredīts Jums var izrādīties tieši laikā. Šis pakalpojums piedāvā aizdevumu mājokļa iegādei vai tā remontam (arī labiekārtošanai), sedzot līdz pat 85% no Jūsu īpašuma tirgus vērtības. „SEB” Jums piedāvā individuālu pieeju jautājumu risināšanā, bezmaksas konsultāciju pie darījumu vadītāja un profesionālu atbalstu visā kredīta atmaksas periodā. Jums ir garantēts atmaksas termiņš līdz pat 30 gadiem.

Kāds ir finansējuma apjoms?

Kā jau minēts, aizdevums var sastādīt līdz pat 85% no Jūsu īpašuma tirgus vērtības. Minimālā finansējuma summa ir 2 800 eiro. Ja nepieciešama mazāka summa, diemžēl hipotekārais kredīts Jums nav pielāgots un „SEB” Jums iesaka drīzāk iepazīties patēriņa kredīta piedāvātajām iespējām.

Katrs gadījums tiks izvērtēts atsevišķi un individuāli. Ja Jūs esat klients ar augstu kredītspēju, Jums ir bankas konts „SEB” bankā un vēlaties iegādāties īpašumu pieprasītā vietā, Jums var tikt piedāvāts maksimālais apjoms līdz šiem 85%. Citos gadījumos varat izmantot aizdevumu ar „nolikto atslēgu” principu un saņemt kredītu līdz 60% no īpašuma tirgus vērtības.

Kāds ir atmaksas termiņš?

Minimālais periods ir 2 gadi, bet maksimālais – 30 gadi. Katram klientam tiek piemeklēts atsevišķs modelis, bet princips ir viens – jo kredīta atmaksas termiņš ir ilgāks, jo mazāki ir kredīta mēneša maksājumi. Tiesa, tādējādi tiek maksāti kredīta procenti daudz ilgāku laika periodu, tāpēc ieteicams izvērtēt savas atmaksas iespējas.

Obligāti pievērsiet uzmanību Jūsu ienākumiem – kredīta mēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 40% no Jūsu neto ienākumiem. Tiks ņemti vērā arī Jūsu esošie kredītu un līzingu maksājumi, kas atrodas pie citiem aizdevējiem.