Pērc gāzes plīti interneta veikalā 1a.lv

Gāzes plītis 1aVasarā dažādas kūkas un pīrāgi ir īpaši gardi, jo to pildījumā ir svaigi dārzeņi un augļi. Tu sen jau esi pelnījusi jaunu gāzes plīti. Apskati interneta veikala 1a.lv piedāvājumu. Ja pirkumu nevari atmaksāt vienā reizē, tad izvēlies 1a.lv izdevīgos līzinga piedāvājumu.

Interneta veikala 1a.lv mājas lapas kreisajā pusē ir preču josla, tajā atradīsi kategoriju – Lielā sadzīves tehnika. 1a.lv piedāvājumā ir 33 dažādu ražotāju gāzes plītis, cenā no Ls 122 līdz Ls 334. Lai atrastu sev atbilstošāko modeli, izmanto filtru. Atzīmē tīkamo ražotāju: AEG, Becho, Bosch, Electrolux vai kādu citu. Atzīmē cepeškrāsns veidu, tilpumu, izmēru un krāsu. 1a.lv regulāri piešķir izdevīgas atlaides. Ja nevarēsi izvēlēties starp diviem modeļiem, izmanto salīdzināšanas iespēju. Tad pārskatāmā tabulā varēsi izvērtēt piecu modeļu savstarpējos plusus un mīnusus.

Apskati modeli ZANUSSI ZCG 553 NW. Tā cena Ls 152 vai, noformējot 36 mēnešu līzingā, katru mēnesi būs jāmaksā Ls 7. Zanussi ir 58 litru statistiskā elektriskā cepeškrāsns, maksimālā temperatūra cepeškrāsnī 250 grādi. Četri degļi un elektriskā aizdedze virsmai. Izmēros 500 x 850 x 500 mm, viegli tīrāma, baltā krāsā. Bet varbūt ZANUSSI ZCG 562 MX par Ls  199 vai, noformējot 36 mēnešu līzingā, katru mēnesi Ls 8.89. Gāzes plītij ir 4 degļi, 60 litru tilpums, tā ir izmēros 500 x 850 x 600 mm, krāsā – nerūsējošais tērauds.

Kad meklētie produkti ir atrasti un pirkumu saraksts ir sastādīts, seko norādēm. 1a.lv v ar iepirkties nereģistrējoties, taču izdevīgāk ir reģistrēties. Kad pirkums būs noformēts, savā e-pastā saņemsi apstiprinājumu. Interneta veikals 1a.lv piedāvā preci skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu. Ja nevēlies vai nevari uzreiz samaksāt pilnu summu, tad izmanto līzinga piedāvājumu. Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas, 1a.lv piedāvā aizdevumu no 50 līdz 4500 LS uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Ja pasūtījuma brīdī prece ir pieejama noliktavā, piegāde tiks veikta divu dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv kurjers, ārpus Rīgas robežām DPD kurjers. Piegādēm ārpus Rīgas vēlams izvēlēties priekšapmaksu un veikt apmaksu ar bankas pārskaitījumu Zvanot 67428800, 29555586, saņemsi konsultāciju kā arī varēsi pasūtīt noskatītās preces telefoniski.