Funkcionālais treniņš – iespēja uzturēt sevi formā

2 labi trenēti tēli – sieviete un vīrietis – tā ir jaunā fitnesa kluba vizuālā identitāte. Te ir gan trenažieru zāle, gan fitnesa klubs, kur tiek organizētas aerobikas nodarbības. Funkcionālais treniņš ir uz rezultātiem orientēts veids, kā parūpēties par ķermeni. Sporta klubs – neitrāla teritorija, kurā likt savam ķermenim justies labi un kādēļ gan neizmantot iespēju “Sporta kluba abonements”, jo iespēja regulāri parūpēties par sevi.

Aerobikas nodarbības patiks gan sievietēm, gan vīriešiem

Sporta kluba abonements ir atbilstošs gan sievietēm, gan vīriešiem. Svaru zāle ir aprīkota ar lielisku ventilāciju. Fitnesa klubs nodrošina, ka sportojot vienmēr pieejams svaigs gaiss, jo tas neļauj ķermenim sagurt skābekļa trūkuma dēļ. Sporta klubs ir aprīkots ar augsta līmeņa ventilāciju, jo pilnīga gaisa apmaiņa tiek veikta vairākas reizes stundā. Aerobikas nodarbības īpaši saistošas ir sievietēm, savukārt funkcionālais treniņš ir pieejams telpās ar pielāgotiem treniņu rīkiem.

Funkcionālais treniņš un aerobikas nodarbības parasti notiek divās dažādās telpās. Sporta klubs garantē, ka grupu nodarbības uz body bike notiek speciāli iekārtotā zālē. Fitnesa klubs ir nodrošināts ar body bike no vācu ražotāja “Tomahawk”. Tāpat trenažieru zāle tika veidota, vadoties pēc labākajām Amerikas sporta zāļu iekārtošanas pieredzēm. Sporta kluba abonements nodrošinās, ka jutīsieties labāk ik dienas, vienlaicīgi samazinot lieko svaru.
Cilvēka organismā pa dienu vielmaiņas procesi strādā aktīvi, bet pēcpusdienā tie kļūst lēnāki, tāpēc funkcionālais treniņš un aerobikas nodarbības ir efektīvākas, ja tiek veikti no rīta. Jāzina, ka sporta klubs un trenažieru zāle ir pieejami arī vakarpusē, kas sekmē metabolismam arī vakarā strādāt intensīvāk. Sporta kluba abonements ir labs rīks tad, ja vēlies zaudēt svaru. Rūpēties par savu ķermeni ir ne vien patīkami, bet arī forši un to var palīdzēt veikt lieliski aprīkots fitnesa klubs.

Sporta zāle un kluba abonements nodrošina šādas sporta nodarbības:

 • STEP vingrošanas nodarbības notiek izmantojot regulējama augstuma platformu (organizē fitnesa klubs);
 • Stepa treniņu laikā izkustās viss ķermenis (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
 • STEP ir labs sporta veids visa ķermeņa uzturēšanai formā (efektīvāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO treniņos īpaša uzmanība tiek veltīta elpošanai, sirdij un muskulatūrai (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar augstas kvalitātes un veiktspējas trenažieriem sekmēs sportisko iemaņu atgūšanu.|Ikvienam tiek nodrošinātas šādas iespējas, ja ir iegādāts Sporta kluba abonements:

 • CORE nodarbības ir augstas fiziskās slodzes aerobikas nodarbības, kas labi palīdz sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (tāpat kā funkcionālais treniņš);
 • FAT BURNER nodrošina efektīvu lieko tauku sadedzināšanu. Šīs nodarbības palīdz zaudēt lieko svaru un stiprināt organismu.
 • ABS + Stretch treniņos tiek stiprināta vēdera preses, muguras, sānu muskulatūra.

Paaugstini ķermeņa tonusu ar pilnvērtīgām sporta nodarbībām! Kā trenažieru zāle un fitnesa klubs, tā sporta klubs palīdzēs sasniegt augstus rezultātus.|Interesantas nodarbības ikvienam, neatkarīgi no dzimuma, ko garantē sporta kluba abonements:

 • pilates sniedz enerģiju un mieru, kā arī teicamu ķermeņa stāvokli;
 • “total body workout” treniņi ietver spēka vingrojumu kompleksu ķermeņa reljefa veidošanai;

Gadījumā, ja agrāk neesi sportojis, lieliski noderēs vingrojumu sistēmas, piemēram, pilates, joga vai kalnatlētika. Un vēl vairāk – te ir iespējams izmantot šādus pakalpojumus:

 • Trenažieru zāle, kurā notiek funkcionālais treniņš;
 • Fitnesa klubs, kurā tiek īstenotas aerobikas nodarbības.

Sporta klubs – risinājums ikvienam, kas vēlas paaugstināt savu veikspēju!}

Funkcionālais treniņš protams, ka uzlabos Tavu muskuļu darbību un koordināciju. Tāpat lokanību sekmēs aerobikas nodarbības, ko nodrošina sporta klubs. Tāpat jāuzsver, ka Sporta kluba abonements ir pieejams šādos veidos:

 • konkrētam treniņu skaitam;
 • konkrētam laika posmam.

Jāuzsver, ka trenažieru zāle ir labiekārtota, kas garantē, ka fitnesa klubs ir zināms un pieprasīts visā Latvijā.

Sporta kluba abonements (ietverts: trenažieru zāle, fitnesa klubs un sporta klubs) – iespēja sevi uzturēt lieliskā formā!