Fitnesa klubs Veselības fabrika sportošanas entuziastiem

Fitnesa klubs Veselības fabrika ir moderns, tā vide veidota tā, lai koncepcijā iekļautos visas pārstāvētās jomas: trenažieru zāle un sporta klubs. Funkcionālais treniņš paredzēts katram, un nevis tikai “stipriem” vīriešiem un “stiprām” sievietēm pēc principa – “work hard or go home”. Tāpat, ja ar sportu esat uz Jūs, netiksiet “klasificēts” atbilstoši kādiem fiziskajiem standartiem. Sporta kluba abonements – risinājums tiem, kas dzīvo pilsētā un ārpus tās.

Aerobikas nodarbības ir piemērotas abiem dzimumiem

Aerobikas nodarbības tiek vadītas telpās, liekot aiz auss, ka īpaši svarīgs ir zāles grīdas seguma veids. Fitnesa klubs Veselības fabrika nodrošina, ka treniņi tiek organizētas telpās ar atbilstošu grīdas segumu, kas pasargā kājas no:

  • savainojumiem;
  • nepareizas slodzes.

Funkcionālais treniņš ir pieejams katrā telpā. Sporta kluba abonements palīdzēs iegūt formu operatīvāk. Sporta klubs ir aprīkots ar alternatīvām, piemēram, tā ir trenažieru zāle. Sporta klubs ir lieliska iespēja sakārtot domas un koncentrēties darba procesam.

Fitnesa klubs Veselības fabrika ir aprīkots ar velotrenažieriem no vācu ražotāja “Tomahawk”. Šie trenažieri ir pieejami gan svaru zālē, kur var tos izmantot iesildīšanās vingrojumiem, kā arī ir speciālas velo nodarbības trenera pavadībā.

Treniņu laikā tiek sekmēta organisma pilnvērtīga darbība un tie:

  • trenē lokanību un fizisko izturību;
  • nostiprina muskulatūru.

Cik bieži Tu attaisnojies, lai tikai neietu sportot- nav laiks, jāgatavo vakariņas, jātīra māja, nogurums? Met attaisnojumus pie malas un uzsāc sportot! Tas nāks tikai par labu Tavai veselībai gan tagad, gan arī vecumdienās.

Fitnesa klubs Veselības fabrika– iespēja sevi uzturēt teicamā fiziskā formā

Sporta kluba abonements nodrošina šādas sporta nodarbības:

  • STEP aktīvās aktivitātes notiek izmantojot regulējama augstuma platformu (organizē fitnesa klubs);
  • STEP nodarbības bāzējas uz pamata soļiem un vienkāršas horeogrāfijas (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
  • STEP ir lielisks treniņš sēžas un kāju muskulatūras, sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (efektīvāks nekā aerobikas nodarbības);
  • VARIO treniņos īpaša uzmanība tiek veltīta elpošanai, sirdij un muskulatūrai (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnes klubs Veselības fabrika ir piemērots gan sieveitēm, gan vīriešiem. Iegādājies izdevīgu abonementu un sāc sportot jau no šodienas!