Neaizmirstams lidojums ar deltaplānu!

DeltaplānsŠokolādi var apēst, vīnu izdzert, svecīti nodedzināt, kaklarotu pazaudēt, bet ko nevar ne pazaudēt, ne aizmirst? Tieši tā! Lidojumu ar deltaplānu! Ja neesat klasisku dāvanu piekritējs, lidojums ar deltaplānu būs veids, kā pārsteigt savus mīļotos cilvēkus, un pasniegt viņiem neaizmirstamas emocijas un piedzīvojumu!

Lēti

Pirmajā acu mirklī var šķist, ka lidojums ar deltaplānu varētu maksāt diezgan dārgi. Tas tomēr notiek instruktora pavadībā, gaisā. Bet nē! Lidojumu ar deltaplānu DāvanuServiss.lv  piedāvā cenu  amplitūdā no Ls 15 līdz Ls 60. Ja vēlaties iegādāties lidojumu vienai personai, tas Jums izmaksās vien Ls 15 – Ls 20. Savukārt, ja vēlaties iepriecināt draugu loku vai ģimeni, tad DāvanuServiss.lv piedāvā iegādāties lidojumu 3 personām par Ls 60. Katrā gadījumā – izdevīgi!

Lidojums

Lidojums norisināsies Rīgā vai Ādažos. Instruktora pavadībā. Jums nebūs jāsatraucas par savu drošību, jo lidojums notiks kvalificēta speciālista pavadībā! Jums būs iespēja pavērot Rīgu no neierasta skatu punkta – augšas. Jūs tiksiet pacelts vismaz 300m virs zemes, kas ir pietiekams augstums, lai redzētu baznīcu torņus, ēkas, Vecrīgas ielas, koku galotnes un mūsu likteņupi – Daugavu!

Bonusi

Bonusā lidojumam, Jums būs iespēja iemūžināt un filmēt lidojumu! Pēc gadiem varēsiet rādīt šos materiālus saviem bērniem un draugiem, lepoties, ka esat dzīvē paveicis ko elpu aizraujošu. Varēsiet gremdēties atmiņās par piedzīvoto. Ne katru dienu taču laimējas iejusties putna lomā, ne tā?

Kāpēc izvēlēties

Šī būs lieliska dzimšanas dienas, jubilejas dāvana. Varbūt kādam no Jūsu draugiem tuvojas vecpuišu vai vecmeitu ballīte? Tādi notikumi ir jāatzīmē ar vērienu, tāpēc neesiet klasiski, nedāviniet segas, spilvenus, krūzes, ziloņu figūriņas, kas, protams, ir jauki un skaisti, un mīļi, tomēr vai vismaz reizi gadā nevajadzētu pasniegt sev tuvajiem cilvēkiem piedzīvojumu? Cilvēks labprāt savas dzīves laikā iemācās jaunas lietas. Vai atcerieties, kā pirmo reizi peldējāties, pirmo reizi mināt velosipēda pedāļus, šļūcāt no kalna ar ragavām? Ļaujiet sajust šo emociju vēl vienu reizi, uzdāvinot tuviniekiem vai arī pašam sev lidojumu gaisā!