DĀVANAS, KO ATCERĒSIES – DAVANUSERVISS.LV

lieliskas Dāvanas bērniem davanuservissDāvanuServiss.lv ir dāvanu karšu interneta veikals, kas sniedz iespēju katram iegādāties oriģinālas dāvanas, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku! DāvanuServiss.lv tika atvērts 2007. gadā kā ActivityGifts filiāle. DāvanuServiss.lv piedāvājumā ir simtiem dažādas oriģinālas dāvanas ikvienai dzīves situācijai. Izbrauciens ar jahtu, SPA, šokolādes masāžas un citas romantiskas dāvanas, dzimšanas dienas dāvanas un pārsteigumi citiem svētkiem – viss vienuviet!

Brauciens ar jahtu ideālam piedzīvojumam – DāvanuServiss.lv dāvanu piedāvājumos ir vairāki braucieni ar jahtu (Turaida), – tā reprezentē Polijā radīto Taurus klasi. Latvijā atrodas vien dažas šīs klases jahtas. Jahta atrodas Lielupē un no turienes iesākas kruīzi. Jahta ir ātra, mūsdienīga un tai ir liels klājs, lai ikviens jahtas viesis varētu izbaudīt komfortu. Braucēju ērtībai jahtas salonā ir neliela virtuve ar izlietni. Brauciens ar jahtu var kļūt par lielisku svētku programmas naglu. Baudi vasaras atpūtu, nododoties 2 vai 3 stundu braucienam, izvēloties braucienu sev parocīgā laikā jebkurā nedēļas dienā.

Brauciens ar kvadraciklu ekstrēmāku sajūtu cienītājiem – brauciens ar kvadraciklu būs dāvana, ko izbaudīs jebkurš, jo tā ir iespēja izbaudīt dabu un sajust ekstrēmu piedzīvojumu, sēžot uz liela, stabila un ērti vadāma kvadracikla. Brauciens ar kvadraciklu palīdzēs aizmirsties no ikdienas darbiem, izjust enerģijas pieplūdumu, gan arī just apņēmību par pārvarētajām grūtībām. dāvanu kartes izbraucieniem ar kvadracikliem iespējams apskatīt DāvanuServiss.lv mājas lapas sadaļā “Braukšana”. Izbrauciens ar kvadraciklu iespējams – Rīgā un Ādažos, kā siltajos vasaras mēnešos, tā jebkurā no gadalaikiem, atkarībā no piedāvājuma.

Viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām – dāvanas veselībai un skaistumam, tajā skaitā šokolādes masāža. Šokolādes masāža ir labs veids, kā palutināt ādu, to barojot, mīkstinot un tonizējot. Kakao stimulē laimes hormona rašanos smadzenēs, kas atbrīvo no negatīvām emocijām, cīnās ar sliktu pašsajūtu un visbeidzot vērš laimīgāku. Tev ir izdevība izvēlēties dažādu veidu dāvanu kartes atšķirīgās cenu kategorijās, kur atšķiras arī katra šokolādes masāža. Izbaudi šokolādes priekus jebkurā laikā, iegādājoties dāvanu karti sev vai dāmai, kam patīk sevi palutināt.

DāvanuServiss.lv pastāvīgi domā par klientu labsajūtu un ērtībām, tādēļ tagad īpašu dāvanu izlasi ar vairākiem desmitiem dažādiem piedāvājumiem var atrast arī DāvanuServiss.lv stendos Valters un Rapa grāmatnīcās! Tikmēr, ja dāvana vajadzīga steidzami, ienāc www.davanuserviss.lv, izvēlies atbilstošāko dāvanu bērniem vai vecākiem, saņem to savā e-pastā un izprintē un pasniedz tās saņēmējam!