Datortehnika spēļu cienītājiem

DatortehnikaUzlabo savu datoru, lai vari vislabāk izbaudīt video spēļu kvalitāti. Visu nepieciešamo datortehniku atradīsi interneta veikalā 1a.lv. Vienkopus būs personālie datori, programmatūras, arī datoram nepieciešamā audio sistēma, skaļruņu un klaviatūra.

Atver 1a.lv mājas lapu, vari izmantot augšā esošo meklētāju vai kreisajā pusē esošās preču kategorijas. Zem datortehnika atradīsi vajadzīgās apakškategorijas: portatīvie datori, serveri, atmiņas kartes un citas. Zem katras apakškategorijas būs filtrs. Tas palīdzēs atlasīt izvēlētās lietas pēc ražotāja, ietilpības, baterijas ilglaicīguma, ātruma, krāsas un citiem svarīgiem parametriem. Izmanto ‘’salīdzināšana’’ iespēju! Savā starpā pārskatāmā tabulā vari salīdzināt līdz pat piecu līdzvērtīgu produktu plusus un mīnusu.

Apskati 1A_ELITE AMD-FX ADVANCED HD. Tam ir pielāgota 11 procentu atlaide, šī brīža cena Ls 339. Personālajam datoram ir 500 GB atmiņa, HighDefinition Audio, Radeon HD 7770 video karte, divu gadu garantija. Bet 23 procentu atlaide piemērota AOC E2260SWDA monitoram. Tā cena Ls 79. Ekrāna izmērs 22 collas, 1920 x 1080 izšķirtspēja, taupa elektroenerģiju. Bet 44 procentu atlaide ir piemērota TRUST GXT 23 MOBILE GAMING MOUSE. Tās cena Ls 9, iepriekšējās Ls 16 vietā. Pelei ir stilīgs dizains, tā ir vadāma ar lāzeri, USB, BlueSpotsensor, 400–3200 dpi, Iebūvēta atmiņa. Plus, programmējama poga ātruma kontrolei un lietotāja profila maiņai.

datortehnika 1a.lv

Iepirkšanās 1a.lv ir ērta. Kad meklētā prece atrasta, spied ‘’ielikt grozā’’ un seko tālākām norādēm. 1a.lv var iepirkties nereģistrējoties, taču izdevīgāk būs reģistrēties. (Šobrīd līdz pat 16. Jūlijam 1a.lv starp reģistrētajiem klientiem izspēlē vērtīgas balvas.) 1a.lv ir iespējams norēķināties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu, kā arī izmantojot līzingu. Atkarībā no izvēlētās kompānijas, klientam ir pieejama aizdevuma summa: no 50LVL līdz 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Kad pirkums internetā būs noformēts, 1a.lv uz norādīto e-pastu atsūtīs tā apstiprinājumu. Ja pirkuma brīdī prece būs noliktavā, tad tā tiks piegādāta divu dienu laikā. Papildus informācijai un konsultācijām 1a.lv var sazvanīt 67428800 vai 29555586.