DĀRZA MĒBELES PAPILDINĀS MĀJAS PAGALMU KĀ VIEN VĒLĒSIES

Ja nepieciešamas LED spuldzes, dārza mēbeles, šujmašīnas, pulksteņi, gaisa mitrinātāji vai citas preces, apmeklē veikalu 1a.lv!

Lai aktuālas būtu LED spuldzes, dārza mēbeles vai šujmašīnas, veikala 1a.lv plašajā preču izvēlē ir aplūkojams viss sadzīvei vai uzņēmumam.

IZTURĪGI UN PRAKTISKI PULKSTEŅI KATRAM DZĪVESSTILAM

Ja aktuāls ir pulkstenis, noder ”iemest aci” 1a.lv klāstā. Dizaina pulksteņi interjeram  vai viedie pulksteņi – pasūtāmi dažnedažādi laikrāži plašā cenu diapazonā no drošiem ražotājiem. Modernais sporta pulkstenis ar honometru atļauj sekot līdzi savam pulsam un kaloriju patēriņam sportošanas gaitā , un pat noteikt vai sportiskās gatavības. Neatkarīgi no tā, kāds aktivitāšu veids ir īstenots,1a.lv  preču piedāvājumā aplūkojami arī komfortabli un ūdensdroši sporta pulksteņi katrai gaumei.

 

Izvēloties ērtas dārza mēbeles no interneta veikala 1a.lv, padarīsi brīvo dienu ar tuvajiem svaigā gaisā vēl pilnvērtīgāku.Saliekamie krēsli, galdiņi un dīvāni – dārza mēbeles aplūkojamas plašā izvēlē . Praktiskas un mobilas dārza mēbeles no plastmasas vai ļoti noturīgas koka dārza mēbeles – iegādājies labākās un priecājies par lielisku reklasāciju gada siltajā sezonā!

Vairāk uzzini- http://www.1a.lv/majai_darzam_un_remontam/atputai_majas_darza/darza_mebeles

IZMANTO LED SPULDZES IZDEVĪGAM UN VIDEI DRAUDZĪGAM SAIMNIEKOŠANAS VEIDAM!

LED spuldzes ir videi draudzīgs piegājiens telpu gaišuma nodrošinašanai . LED spuldzes ir īpaši ekonomisks instruments – 100% iztērēto strāvas daudzumu tās pārveido gaišumā.Tāpat LED spuldzes neakumulē lieku karstumu un attiecīgi ir ilgtspējīgas planētas vispārējo uzsilšanu.1a.lv  sortimentā redzēsi atsķirīgu veidu LED spuldzes, kas noderēs mājokļos un darba vietās.

ŠUJMAŠĪNAS SNIEDZ IESPĒJU IZSTRĀDĀT SAVU UNIKĀLO STILU PAŠAM

Ja jau sen domā par savu apģērbu radīšanu mājas apstākļos, neiztikt bez labas šujmašīnas. Pārdotas tiek desmitiem dažādu veidu šujmašīnas, kas raksturojamas pēc ražotāja, iespējām, apgriezieniem un krāsas. Ja šujmašīnas ir  interesantas, ielūkojies vietnē 1a.lv!

PAR KOMFORTU MĀJOKĻOS UN DARBA VIETĀS ATBILDĒS GAISA MITRINĀTĀJI

Vērienīgajā iekārtu klāstā pie 1a.lv atrodami  gaisa mitrinātāji. Ja istabās, mājā vai birojā gaisa klimats ir pārlieku sausināts un nepatīkams, gaisa mitrinātāji operatīvi to izlabos. Gaisa mitrinātāji sargā no neveselīgas ādas un pat niezošu ādas apvidu veidošanās . 1a.lv gaisa mitrinātāji salīdzināmi pēc darbības principa un dažādiem tehniskajiem rādītājiem, tādēļ vērienīgajā izvēlē jebkurš atradīs attiecīgajai istabai derīgāko.

VASARAS RIEPAS DROŠAI  CEĻOŠANAI

Lai gan sākotnēji var likties, ka vasaras riepas neieņem nozīmīgu lomu auto vadīšanā, tā gan nav. Vasaras riepas ir atbildīgas par to, cik veiksmīga ir saskare ar šosejas virsmu un cik daudz benzīna tiks patērēts . Papildus, sagādājot jaunas un augstvērtīgas vasaras riepas, braukšana ir ne tikai uzticāmaka, bet arī ekonomiskāka. Pie 1a.lv vari aplūkot augstākās raudzes vasaras riepas no trīsdesmit pazīstamiem riepu zīmoliem.

Gaisa mitrinātāji, šujmašīnas, vasaras riepas un tūkstošiem citu kvalitatīvu preču par zemām cenām interneta iepirkšanās saitā 1a.lv. Ielūkojies un pārbaudi jau tagad!