Veļas mazgājamās mašīnas no Bosch

veļas mašīnas boschBosch ir daļa no BSH Group, kurā ietilpst arī veļas mašīnu zīmoli Neff un Siemens. Šajā laikā, Bosch veļas mazgājamās mašīnas ir guvušas popularitāti ne vien visā pasaulē, bet arī Latvijas iedzīvotāju starpā. Tas lielā mērā tāpēc, ka tieši Bosch veļas mašīnas ir guvušas labus rezultātus dažādos testos un ražotājs ir izpelnījies arī dažādas godalgas.

Bosch piedāvā trīs dažādu līmeņu veļas mazgājamās mašīnas:

  • Sākuma līmeņa Bosch Classixx – lētākie veļas mašīnu modeļi. Mazāk funkciju nekā pārējo klašu veļas mašīnām, piem., pieejamas tādas funkcijas kā atlikušais laiks, atliktais starts.
  • Vidējā līmeņa Bosch Exxcel – integrētas veļas mazgājamās mašīnas ar dažādām iespējām, piem., anti-vibrācijas paneļi, kas samazina trokšņa līmei.
  • Un ar piemaksu Bosch Logixx – ekstra papildus funkcijas, dārgākā klase.

Kur vislabāk uzzināt visu par konkrēto veļas mazgājamās mašīnas modeli?

Ja gribas konkrētu veļas mazgājamās mašīnas modeli, internetā, dažādos forumos ir ļoti daudz atsauksmju gan par Bosch, gan citu ražotāju veļas mašīnām. Tomēr vislielākā informācija ir tieši ārzemju forumos. Ļoti ticams, ka lielai daļai ar angļu valodu problēmu nav, tomēr daudz ērtāk ir iepazīties ar produktu latviešu valodā. Piemēram, vietējos sadzīves tehnikas preču veikalos noteikti ir zinoši konsultanti, kas var izstāstīt vairāk par konkrēto Bosch modeli.

Bet nav noslēpums, ka mūsdienās daudz ērtāk ir iepirkties interneta veikalos, kur, starp citu, var arī iepazīties ar interesējošo tehnisko specifikāciju. Piemēram, Latvijas interneta veikals 1a.lv piedāvā tehnisko specifikāciju (viss par elektroenerģijas klase, mazgāšanas klase, veļas mašīnas dziļums, ietilpība, centrifūgas apgriezieni, displejs, programmu skaits u.c.) un klāt nāk arī prece papildus apraksts, par konkrētā modeļa specifiskajām īpašība – programmām, kuru nav citā veļas mašīnās, īpaši izstrādātām programmām kas ir tikai šim modeli u.tml.

Klients vienmēr ir informēts, tāpēc var daudz veiksmīgāk izdarīt pareizo izvēli, nemaz nerunājot, ka interneta veikalā 1a.lv ir milzīgs veļas mašīnu izvēles klāsts, gan no priekšas (front), gan augšas (top) lādējamās, kā arī veļas žāvētāji, tajā skaitā arī no Bosch – sākot no 221 lata!