Bosch ražotās cepeškrāsnis interneta veikalā 1a.lv

Bosch cepeškrāsnisJa novērtē ražotāja Bosch tehnikas kvalitāti, apskati Bosch cepeškrāsnis interneta veikalā 1a.lv. Tās būs nopērkamas cenās no Ls 219 līdz Ls 389, nepieciešamības gadījumā izmanto 1a.lv piedāvāto līzingu! Iepirkties interneta veikalā ir ērti un ietaupīs tavu laiku. Bosch cepeškrāsni uz mājām tev atgādās kurjers!

Interneta veikala mājas lapā cepeškrāsnis atradīsi zem preču sadaļas ‘’Iebūvējamā tehnika’’. Lai vajadzīgās cepeškrāsns meklēšana būtu vieglāka, izmanto filtru. Pie ražotāja atzīmē Bosch. Izvēlies cenu diapazonu. Vari atzīmēt cepeškrāsns veidu – elektriskā, gāzes un citi, elektroenerģijas patēriņa klasi +++A, B vai C, vadības funkcijas, piemēram, skāriena jūtīgumu un citus sev svarīgus parametrus. Ja nevari izvēlēties starp vairākām cepeškrāsnīm, tad izmanto 1a.lv piedāvāto iespēju ‘’Salīdzināt’’. Pārskatāmā tabulā varēsi izvērtēt līdz pat piecu Bosch cepeškrāšņu veidu savstarpējos plusus un mīnusu.

Apskati lielisko melno cepeškrāsni BOSCH HBG 341460 S par Ls 389. Tā būs ne vien lieliska sadzīves tehnika, bet arī tavas virtuves dizaina priekšmets. Cepeškrāsns ir daudzfunkcionālā, tai ir elektroniska skārienjutīga vadība, 67 litru tilpums, maksimālā temperatūra 270 grādi. Divu veidu grili. Automātiska ātrās karsēšanas funkcija. Ja nevari vienā reizē cepeškrāsni atmaksāt, tad izmanto 1a.lv līzinga piedāvājumus! Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas 1a.lv piedāvā aizdevumu no Ls 50 līdz 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Līzings ir pieejams 18 līdz 70 gadus veciem Latvijas iedzīvotājiem un arī citu valstu pilsoņiem ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem.

Apskati arī citus 1a.lv piedāvājumus! Šobrīd veikalā ir vasaras akcija ar atlaidi līdz pat 40 procentiem! Kad pirkumu saraksts ir sastādīts, atliek sekot norādēm. 1a.lv var iepirkties nereģistrējies pircējs, taču izdevīgāk būs reģistrēties. Nākamajā iepirkšanās reizē nebūs atkārtoti jāievada dati, kā arī varēs piedalīties vērtīgās izlozēs. Ja pasūtījuma brīdī noskatītā prece ir noliktavā, tā tiks piegādāta divu darba dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv, bet ārpus Rīgas – DPD kurjers. Papildus jautājumiem vai konsultācijām, 1a.lv klientu serviss ir  sazvanāms 67428800 vai 29555586.