Bezmaksas internets Rīgā

bezmaksas internets RīgāJa dzīvesveids ir aktīvs un ikdienā sanāk daudz pārvietoties, noderīgs būs Rīgā pieejamais bezmaksas internets. Kad kafejnīcā ir jāgaida tikšanās, jāsameklē pareizā adrese vai jāuzzina transporta saraksts – Lattelecom piedāvā bezvadu internetu, uztveramu 2500 dažādos sociāli aktīvos punktos.

Publiskais bezvadu internets

Publiskā bezvadu piekļuves punkti ir meklējami kafejnīcās, restorānos, pie naudas izņemšanas automātiem, degvielas uzpildes stacijās un citur. Īpaši labs bezvadu interneta pārklājums ir Vecrīgā. Piekļuves punktus var precizēt, zvanot uz 117. Ja esi Lattelecom Mājas vai Interneta komplektu abonements, tad Lattelecom publisko bezvadu internetu vari izmantot bez maksas. Lattelecom publiskajam bezvadu internetam ir neierobežots datu apjoms, turpretim līdzvērtīgajam mobilajam internetam ir ierobežojumi, turklāt tā mēneša cena ir krietni augstāka.

Kā saņemt pakalpojumu?

Lai pieslēgtos publiskajam internetam, tālrunī, planšetē vai portatīvajā datorā jāaktivizē bezvadu interneta uztveršana un jāizvēlas Lattelecom. Jāatver interneta pārlūks, kas automātiski piedāvās izvēlēties Lattelecom. Jāievada lietotāja vārds un parole, un internets ir gatavs lietošanai! Lattelecom komplektu abonementi, arī atrodoties ārpus mājām var turpināt lietot Lattelecom interaktīvo televīziju, šim pakalpojumam pieslēdzoties lattelecom.tv. Klientiem būs pieejama video noma (500 filmas), TV arhīvs (darba nedēļas ietvaros) un 16 kanālu tiešraide. Aizkavējusies tikšanās var tikt īsināta ar jaunāko ziņu pārraidi. Pieslēdzies lattelecom.tv, ievadi lietotāja vārdu un paroli – baudi kvalitatīvu televīziju kaut vai sēžot uz parka soliņa!

Bezvadu interneta cena

Publiskais bezvadu internets ir pieejams arī citiem klientiem. To ir iespējams abonēt slēdzot līgumu, mēnesī – Ls 2, 95 vai izmantot vajadzības gadījumā, veicot vienreizēju apmaksu. Publiskā bezvadu interneta diennakts maksa –  Ls 1,96 nedēļas – Ls 2,98 un mēneša Ls 5,04. Apmaksu var veikt ar telefona zvanu, sūtot īsziņu uz 117 vai Lattelecom mājas lapā.

Lattelecom mājas un interneta komplekti padara ikdienu ievērojami ērtāku, sākot no Ls 15, 85 mēnesī. Bez saturīgās programmas, interaktīvām iespējām, Lattelecom ir parocīgs arī ārpus dzīvesvietas! Jau esošajiem Lattelecom klientiem atliek vēlreiz pārbaudīt rēķinu, lai uzzinātu par piešķirtajiem bonusiem. Maksā vienreiz un izmanto pakalpojumu pilnībā!