Berendsen mopu serviss, maināmie neilona paklāji un higiēnas preces

mopiA/S “Berendsen Tekstila Serviss” ir servisa uzņēmums, kura pamatnodarbošanās ir maināmo neilona paklāju nomas pakalpojumi. Paklāju noma un serviss ir pakalpojums, kas ietver paklāju nomu, kā arī paklāju nogādāšanu līdz klientam un to nomaiņu un tīrīšanu. Paklāju noma ļauj klientiem samazināt izdevumus, ietaupīt laiku un pats galvenais – uzturēt pastāvīgi tīras grīdas un aizkavēt to nodilumu. Lai varētu piegādāt labākās kvalitātes servisu, uzņēmums ir ieguldījis materiālos līdzekļus modernu un kalitatīvu tehnoloģiju iegādei. Kā arī, sākot ar 2010. gadu A/S Berendsen (Emblēmu Paklāju Serviss) piedāvā higiēnas aprīkojuma servisu.

Arvien populārāki kļūst mopi – mops ir parocīgs un ērti izmantojams darbarīks grīdu uzkopšanai. Citiem vārdiem sakot – mops aizstāj tik populāro grīdas lupatu un ūdens spaini. Kokvilnai kā dabiskam materiālam piemīt spēja ideāli uzslaucīt netīrumus. Tāpēc mops ir ļoti piemērots dažādām grīdas virsmām – betona, koka vai flīžu grīdām, kā arī parketam, laminētam parketam un linolejam. Kur būs derīgs mops? Grīdas sausās uzkopšanas darbarīku mopu izdevīgi izmantot lielveikalos, skolās, sporta zālēs, viesnīcās u.tml.

Maināmie paklāji tiek izmantoti sabiedriskās iestādēs un padara apmeklētāju ikdienu daudz patīkamāku un tīrāku. Berendsen mērķis – parūpēties par to, lai klientu grīdas vienmēr būtu uzkoptas. Klasiskie neilona maināmie paklāji efektīvi aiztur 70 % netīrumu un tas ļauj nodrošināt augstāku tīrības sajūtu jebkurā telpā. Maināmie paklāji uztur grīdu aizsargfunkciju, jo spēj savākt visus netīrumus un pasargā grīdu no nodiluma. Tādā veidā paklāji kalpos ilgāku laiku un samazinās to kopšanas izmaksas. Berendsen paklāju maiņā ietilpst: Tīro paklāju piegāde un nomaiņa pret netīrajiem; Maināmie paklāji tiek tīrīti videi saudzīgā veidā; Perfekti tīri paklāji pēc ikvienas apmaiņas.

A/S Berendsen serviss tiek nodrošināts ne vien Rīgā, bet arī viņu pārstāvniecībās Latvijas lielākajās pilsētās. Ar visiem pakalpojumiem sīkāk iespējams iepazīties mājaslapā www.berendsen.lv, kur norādīta arī viņu kontaktinformācija. Savukārt, ja meklējat atbildes uz jautājumiem vai tad, ja vēlaties pieteikt pasūtījumus, ar Berendsen iespējams ērti sazināties arī pa e-pastu info@berendsen.lv.

Vairāk par Berendsen mopu servisu var uzzināt http://www.berendsen.lv/mopu-serviss