Berendsen dvieļu turētājs

Pēc roku mazgāšanas nepieciešams dvielisBerendsen kokvilnas dvieļu turētājs ir praktisks, videi draudzīgs un ērts veids, kā nodrošināt, lai uzņēmuma tualetē vienmēr būtu pieejami tīri dvieļi roku slaucīšanai. Šī roku slaucīšanas metode saudzē rokas, kā arī ir ļoti higiēniska, jo katram tualetes apmeklētājam būtībā ir pieejams savs, pilnīgi tīrs roku dvielis.

Dvieļu turētājs no Berendsen, ko Latvijā piedāvā uzņēmums Emblēmu Paklāju Serviss  ir moderna un efektīva tehnoloģija roku žāvēšanai, kas palīdz ietaupīt, rūpēties par vidi, kā arī uzņēmuma darbinieku labsajūtu. Turētājā ievieto tīrus kokvilnas dvieļus un katram tualetes apmeklētājam ir iespēja lietot higiēniski tīru dvieli, ko neviens cits nav lietojis, roku slaucīšanai.

Šie turētāji ir ērti un vienkārši lietojami, kā arī papildināmi ar tīriem dvieļiem. Lai iegūtu tīrus dvieļus un to turētāju, atliek tikai sazināties ar uzņēmumu Emblēmu Paklāju Serviss un vienoties par kokvilnas roku dvieļu, kā arī to turētāju piegādi un uzstādīšanu. Emblēmu Paklāju Serviss darbinieki piegādās uz uzstādīs dvieļu turētāju vai turētājus un dvieļus, kā arī apmācīs uzņēmuma darbiniekus, kā turētājus papildināt ar tīriem dvieļiem. Iespējam izvēlēties arī pilnu kokvilnas dvieļu servisu. Tas nozīmē, ka par dvieļu turētāju papildināšanu parūpēsies Emblēmu Paklāju Serviss darbinieki.

Berendsen dvieļu turētājs ar kokvilnas dvieļiem no citām roku žāvēšanas metodēm atšķiras ar sekojošām priekšrocībām:

  • draudzīgs videi;
  • vienkārši lietojams;
  • efektīvs;
  • saudzē rokas;
  • augstu higiēnas standartu nodrošināšana.

Dvieļu turētāja darbības princips ir ļoti vienkāršs un neticami efektīvs. Turētājā ievieto tīru kokvilnas dvieļa rulli. Roku slaucīšanai ir pieejama tikai neliela daļa dvieļa, ko iespējams pavilkt nedaudz uz āru, lai ērti noslaucītu rokas. Lietotā dvieļa daļa automātiski satinas citā rullī un nākamajai personai, kam nepieciešams noslaucīt rokas, ir pieejams cita dvieļa daļa, kas ir higiēniski tīra un sausa.

Ar vienu dvieļa rulli pietiek līdz pat 100 lietošanas reizēm, nomainīt to ir vienkārši ērti. Kokvilnai piemīt spēja īpaši augsta mitruma uzsūktspēja, tāpēc kokvilnas dvieļi ir lieliski piemēroti roku slaucīšanai, turklāt tie nesausina roku ādu, kā to dara elektroniskie roku žāvētāji.