Balticom TV decoders

Balticom TV dekodersProtams, bez televīzijas mūsu dzīve nav iedomājama. Zinot, ka Latvijā darbojas vairāki televīzijas operatori, klientiem ir grūti izvēlēties piemērotāko variantu. Ir jāizšķiras vai gribam redzēt digitālo, kabeļtelevīziju vai vērot TV internetā.

Šoreiz pastāstīsim par Balticom piedāvājumu. Uzņēmums darbojas jau vairākus gadus, tas dibināts dibināta 1999.gadā. Kompānija veiksmīgi sadarbojas ar kabeļtelevīzijas operatoriem, piedāvā TV pakalpojumu paketi ar 57 kanāliem, no kuriem liela daļa tiek pārraidīta krievu valodā. Televīzijas pakalpojumi pieejami sākot no 7,90 LS mēnesī. Atšķirībā no citiem televīzijas operatoriem, Balticom nav nepieciešams TV dekoders, jo kompānija piedāvā kabeļtelevīzijas, nevis digitālās televīzijas pakalpojumus.

TV dekodera esamība/neesamība būtiski neietekmē televīzijas pārraidīšanas iespējas, taču ja to salīdzina ar digitālās televīzijas pakalpojumiem, tad ir novērojamas nianses attēla un skaņas kvalitātē. Daudzi klienti secinājuši, ka kabeļtelevīzijas skatīšanās uz liela LCD/LED televizora ekrāna nav tik laba, kā gadījumos, kad televīzijas signāla saņemšana tiek nodrošināta ar dekodera starpniecību. Kā trūkumu var minēt arī to, ka kabeļtelevīzijas gadījumā nav iespējams izvēlēties ne pārraides, ne subtitru valodu, un nav pieejamas arī citas funkcijas, kas ir digitālās televīzijas gadījumā. Jāatzīmē, ka Balticom televīzija ir koncentrēta uz pieslēgumu Rīgas iedzīvotājiem, taču to pagaidām nav iespējams ierīkot visās galvaspilsētas ielās. Arī pieejamo kanālu daudzums var atšķirties, tāpēc pirms pieteikties pakalpojumam, izvērtējiet vai to vispār varēsiet saņemt.

Vēl bez kabeļtelevīzijas, Balticom Rīgā dzīvojošajiem sniedz arī Ethernet tipa interneta un telefonijas pieslēguma iespējas.

Kompānijā atzīmē, ka Balticom kolektīvs darbojas klientu un savstarpējas sadarbības interesēs, tāpēc vēršoties pie Balticom Jūs vienmēr varat rēķināties ar pretimnākošu attieksmi un cilvēku atsaucību. Konkurences apstākļi ir nežēlīgi, taču neskatoties uz to 1. un 2.grupas invalīdiem kompānija piedāvā iespēju atlikt maksājumus, ja abonēto pakalpojumu maksa ir pārāk liela. Šāds solis liek domāt, ka mūsdienās televīzijas pieslēgšanas/ierīkošanas iespējas ir katram, kuram mājās jau ir sagādāts televizors. Balticom ir labs piemērs tam, ka ikviens var parūpēties par tiem, kam mūsdienās klājas grūtāk, kā citiem.