Balticom televīzijas iespējas

Balticom televīzijaBalticom televīzija ir pieejama Rīgas mikrorajonos un dažās vietās galvaspilsētas apkārtnē. Balticom televīzijas iespējas katrā reģionā, kur pieejams šīs pakalpojums, var būt atšķirīgas – ne visur ir iespējams izvēlēties starp dažādiem televīzijas pieslēgumiem, arī pieejamo kanālu skaits var būt atšķirīgs. Balticom televīzija piedāvā dažādus kanālu veidus, ļaujot ikvienam atrast kaut ko sev piemērotu. Jārēķinās gan, ka Balticom televīzija ir kabeļtelevīzija un tai nav pieejamas digitālās televīzijas interaktīvās iespējas.

Dažādos Rīgas rajonos un Pierīgā, kur ir pieejams Balticom televīzija, tās piedāvātās iespējas nedaudz atšķiras. Ne visur ir pieejams viens un tas piedāvātais kanālu skaits, arī cenas ir dažādas. Atšķirības ir skaidrojamas ar uzņēmuma Balticom tehniskajām iespējām. Tāpat atšķirīgs cenu piedāvājums ir pieejams personām, kas izvēlas slēgt līgumu uz diviem vai vienu gadu vai arī bez termiņa. Ja līgumu slēdz uz noteiktu laiku, tad pakalpojuma mēneša maksa ir zemāka.

Lielākajā daļā mikrorajonu, kur ir pieejama Balticom televīzija, tās pārraidi nodrošina uzņēmums SIA Baltkom TV. Šajos rajonos ir pieejami 57 dažādi kanāli par cenu no 6,04 latiem mēnesī. Rajonos, kur pieejams šīs piedāvājums, nav iespējams izvēlēties starp dažādiem kanālu blokiem. Piedāvājumā ietilpst dažādi televīzijas kanāli ar dažādu tematiku.

Ļoti atšķirīgas iespējas ir to rajonu iedzīvotājiem, kur Balticom televīziju arī tehniski nodrošina Balticom. Dažos no šiem rajoniem ir pieejami pat divi kanālu bloki ar 18 un 59 dažādiem kanāliem par cenu attiecīgi no 2,90 un 4,99 latiem mēnesī. Vairākos rajonos pieejamais Balticiom televīzijas piedāvājums ir izstrādāts tikai šiem rajoniem. Bolderājā, Daugavgrīvā, Mangaļsalā un Šampēterī katrā ir pieejams tikai viens kanālu bloks ar 31 līdz 45 kanāliem tajā. Tas maksā sākot no 6,04 latiem mēnesī.

balticom

Visos Balticom kanālu blokos ir pieejami dažādi Latvijas un ārzemju kanāli. Tas nozīmē, ka ikviens var atrast kaut ko sev piemērotu. Tomēr, neapšaubāmi, Balticom televīzijas izvēlas iespējas ir krietni mazākas nekā lielākajai daļai citu televīzijas operatoru.