Balticom kabeļtelevīzijas izmaksas un piedāvājums

balticom logoBalticom piedāvā vairāku telekomunikāciju pakalpojumu veidus, to skaitā arī kabeļtelevīzijas piedāvājumu. Tā kā kompānijas pakalpojumi pieejami galvenokārt Rīgā un tās apkaimē, tad pirms pieslēgšanas nepieciešams pārbaudīt, vai Balticom kabeļtelevīzija vispār pieejama konkrētajā adresē. Ja pakalpojums ir pieejams, tad klients var pieslēgt kvalitatīvu televīziju un vērot līdz pat 60 TV kanāliem.

Kabeļtelevīzijas pieslēguma piedāvājums

Balticom televīzijas pieslēgums tiek veikts uz Baltkom TV tīkla, bet jārēķinās vien ar to, ka TV pakete var nebūt pieejama visās adresēs, bet tas nenozīmē, ka pakalpojums nav pieejams pavisam. Ir iespēja zvanīt vai rakstīt kompānijai, lai uzzinātu par televīzijas pieslēgšanas iespēju. Balticom ir ļoti komunikabli un augsti vērtē gan esošos, gan potenciālos klientus, tāpēc noteikti mēģinās atrast risinājumu.

Tiem, kam konkrētajā adresē ir pieejams kabeļtelevīzijas piedāvājums lielākajai TV paketei, ir iespēja skatīties 59 kanālus. Tie ir gan Latvijas, gan ārzemju populārākajiem kanāli no dažādiem žanriem:

  • Informatīvi izklaidējošie (LTV1, LNT, TV3, NTV Mir, REN TV u.c.)
  • Ziņu (Euronews, BBC World news u.c.)
  • Mūzikas (Kanāls 2, VH 1, Pirmais Baltijas muzikālais kanāls u.c.)
  • Izklaides (TV6, TV3 +, OE, Comedy TV u.c.)
  • Filmu un seriālu (DIVA Universal, FOX, MGM u.c. )
  • Populārzinātniskie (Discovery Channel, National Geographic u.c.)
  • Sporta (KHL, NBA, Eurosport u.c.)
  • Bērnu kanāli (Cartoon Network u.c.)

Balticom televīzija - akcija

Tiesa gan, Balticom kabeļtelevīzija atsevišķos rajonos var būt arī ar mazāku TV kanālu skaitu. Viss atkarīgs no vietas, kur pieslēgts pakalpojums, no kā tad atkarīgs pakalpojuma piedāvājums un arī cenas. Piemēram, Iļģuciemā pieejama TV pakete ar 57 kanāliem par Ls 7.90 mēnesī, tikmēr Bolderājā piedāvāti 45 kanāli par Ls 6.70 mēnesī.

Klientiem tiek piedāvāti arī speciāli mājas komplekti par izdevīgām cenām, piem., komplekts, kur pieejams TV + internets. Komplektu cenas atkarīgas no izvēlētā interneta ātruma un TV kanālu klāsta, bet pakalpojums pieejams jau no Ls 8.83 mēnesī. Vairāk par Batlicom televīzijas piedāvājumu, pieejamajām TV paketēm un komplektiem iespējas iepazīties viņu mājaslapā.